«Ілюзія і Шепіт» у галереї Brucie Collections

buske
вул. Січових стрільців, 55 б
Опубліковано: 24/06/2016 12:10
Тел: 044 205 42 64
Найближче метро:
Сайт: http://bruciecollections.com

У галереї Brucie Collections відкрилася виставка «Ілюзія і Шепіт» одного з найбільш філософських фотохудожників наших днів Емманюель Буске.

Різні жанри від бароко та класики до модерну дозволяють їй підняти завісу таємниці над чуттєвим світом жінки, його формуванням та розвитком від маленької дівчинки до зрілості.

Емманюель Буске народилася 14 лютого, що вже само по собі стало доброю ознакою. Помітивши її потяг до фотографії, на десятий день народження бабуся підтримує цю пристрасть подарунком крихітної червоною камери Kodak.

Отримавши диплом Вищої школи журналістики в Парижі, Емманюель навчається в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі (UCLA), за програмою паризького Інституту фотографії SPEOS.

Незабаром вона фотографує найближчих та найдорожчих для неї людей: матір, сестру й себе. Результатом стала її перша серія чорно-білих фотографій, які представляють єдність трьох жінок. Пізніше Емманюель вирішила, що в якості робочого матеріалу найкраще використовувати власне тіло, як художник використовує власні фарби.

2004 року Емманюель зустріла фотографа Антуана Д’Агата, який припустив, що найбільш повно вона висловить себе в автопортреті:

«Служіння моделлю самій собі дозволяє мені контролювати кожну фотографію, щоб стати єдиною з нею. Це не означає хвастощі або самовихваляння. Скоріше, йдеться про пошук шляху, щоб висловити те, чим я є, а моє тіло лише інструмент мого розуму».

Так народився неминущий стиль, в цю мить отримали життя основні істини, що виникають із образів Емманюель. Ховаючись після цього кілька тижнів у затишних місцях, вона створила свою першу серію автопортретів під назвою «Troubles» («Неприємності»), у якій відображений час протистояння художника травмам минулого.

«Illusion» («Ілюзія»), друга серія фотографічних автопортретів Емманюель, складається з мальовничих, позачасових, містичних образів. У ній вона використовує автобіографію як спосіб розповісти про жіночність.

З третьою серією робіт «Whispers» («Шепіт») у 2012 році відкрилася нова глава творчості Емманюель, де юні дівчата опиняються в таємничому казковому саду. «Шепіт» становить частину більш великої роботи, присвяченій жіночності. Вона висловлює труднощі, які переживає жінка під час суперечливого та прекрасного перетворення при становленні себе, з усією його таємничістю та відсутністю відповідей, коли тіло дівчини формується, можливо, трохи швидше і раніше, ніж жінка.

У своїй новітній серії «The Day After» («Наступного дня»), юні дівчата з серії «Шепіт» стають молодими жінками. Їх оголені тіла омиваються ще більш прозорим світлом, у них народжуються жінки, які знаходять гармонію зі світом.

Обрані роботи Емманюель Буске Ви можете побачити і придбати в галереї Brucie Collections з 24 червня 2016 року.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне