«Ілюзія і Шепіт» у галереї Brucie Collections

У галереї Brucie Collections відкрилася виставка «Ілюзія і Шепіт» одного з найбільш філософських фотохудожників наших днів Емманюель Буске.

Різні жанри від бароко та класики до модерну дозволяють їй підняти завісу таємниці над чуттєвим світом жінки, його формуванням та розвитком від маленької дівчинки до зрілості.

Емманюель Буске народилася 14 лютого, що вже само по собі стало доброю ознакою. Помітивши її потяг до фотографії, на десятий день народження бабуся підтримує цю пристрасть подарунком крихітної червоною камери Kodak.

Отримавши диплом Вищої школи журналістики в Парижі, Емманюель навчається в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі (UCLA), за програмою паризького Інституту фотографії SPEOS.

Незабаром вона фотографує найближчих та найдорожчих для неї людей: матір, сестру й себе. Результатом стала її перша серія чорно-білих фотографій, які представляють єдність трьох жінок. Пізніше Емманюель вирішила, що в якості робочого матеріалу найкраще використовувати власне тіло, як художник використовує власні фарби.

2004 року Емманюель зустріла фотографа Антуана Д’Агата, який припустив, що найбільш повно вона висловить себе в автопортреті:

«Служіння моделлю самій собі дозволяє мені контролювати кожну фотографію, щоб стати єдиною з нею. Це не означає хвастощі або самовихваляння. Скоріше, йдеться про пошук шляху, щоб висловити те, чим я є, а моє тіло лише інструмент мого розуму».

Так народився неминущий стиль, в цю мить отримали життя основні істини, що виникають із образів Емманюель. Ховаючись після цього кілька тижнів у затишних місцях, вона створила свою першу серію автопортретів під назвою «Troubles» («Неприємності»), у якій відображений час протистояння художника травмам минулого.

«Illusion» («Ілюзія»), друга серія фотографічних автопортретів Емманюель, складається з мальовничих, позачасових, містичних образів. У ній вона використовує автобіографію як спосіб розповісти про жіночність.

З третьою серією робіт «Whispers» («Шепіт») у 2012 році відкрилася нова глава творчості Емманюель, де юні дівчата опиняються в таємничому казковому саду. «Шепіт» становить частину більш великої роботи, присвяченій жіночності. Вона висловлює труднощі, які переживає жінка під час суперечливого та прекрасного перетворення при становленні себе, з усією його таємничістю та відсутністю відповідей, коли тіло дівчини формується, можливо, трохи швидше і раніше, ніж жінка.

У своїй новітній серії «The Day After» («Наступного дня»), юні дівчата з серії «Шепіт» стають молодими жінками. Їх оголені тіла омиваються ще більш прозорим світлом, у них народжуються жінки, які знаходять гармонію зі світом.

Обрані роботи Емманюель Буске Ви можете побачити і придбати в галереї Brucie Collections з 24 червня 2016 року.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
відлига
Київ бореться з можливими підтопленнями 14/03/2018 10:50
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне