15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого кияни вшанують Ритуалом Пам᾽яті учасників бойових дій на території інших держав. У цей день у Києві відбудуться урочисті, меморіальні, культурно-мистецькі та інші заходи за спільною участю представників київської влади, органів місцевого самоврядування, ветеранських, волонтерських, молодіжних, релігійних та інших громадських організацій.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлений Указом Президента України.

У цей день, 15 лютого, о 09:00 розпочнеться Ритуал Пам᾽яті з покладанням квітів до Меморіалу воїнам України, полеглим в Афганістані (вул. Лаврська, 17). Після цього відбудеться панахида за загиблими воїнами в церкві Воскресіння Христового. Запланована й зустріч бойових друзів – воїнів-інтернаціоналістів на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Напередодні, 13 лютого, столичні керівники зустрінуться з воїнами-інтернаціоналістами та сім᾽ями воїнів, які загинули в Афганістані.

Окрім того, 13-15 лютого біля будівель загальноосвітніх шкіл відбудуться церемонії покладання квітів до меморіальних дошок загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Упродовж усього лютого в навчальних закладах міста триватимуть виставки фотографій, мемуарної та історичної літератури, присвяченої війні в Афганістані; тематичні уроки, виховні години, бесіди, зустрічі школярів із воїнами-інтернаціоналістами тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне