19 березня – опера «Попелюшка» Россіні

19 березня у Національній опері України Олена Бєлкіна, зірка якої все яскравіше сяє на оперній сцені, виконає свою славнозвісну партію Попелюшки в однойменній опері Дж. Россіні.

Прем’єра опери «Попелюшка», поставленої «нашвидкоруч» в театрі «Балле» у 1817, зазнала фіаско. Тільки Джоаккіно Россіні залишався спокійним – композитор відчував, що знаменита казка в його музичному втіленні має знайти шлях до серця слухача. Так і трапилось, вже друге виконання опери пройшло з великим успіхом і протягом багатьох років ця вистава була одним із найпопулярніших творів Россіні. Партитура «Попелюшки» – одна з найскладніших, але, в той же час, це один із найпривабливіших творів світової оперної спадщин. Ця опера найвищої вокальної складності, в ній можуть виконувати партії лише співаки, яким підвладні усі секрети справжнього італійського бельканто.

У Національній опері України «Попелюшка» Россіні за її майже двохсотлітню історію була поставлена лише у 2010 році. Зважаючи на виключний склад солістів цієї опери, столичні глядачі цього разу матимуть унікальну можливість почути одну з кращих виконавиць партії Попелюшки – запрошену солістку Олену Бєлкіну, яку закордонна преса називає: «блискуча, чудова, володарка прекрасного голосу», «хвилююче меццо», «бальзам для вух і втішне видовище», а газета La Stampa висловила думку, що «Россіні був би в захваті від Олени». Не дивно, бо саме з ролі Попелюшки у однойменному фільмі-опері, прем’єра якого відбулася у 2012 році, почався міжнародний злет співачки українського походження. Екранізація була відзначена премією 64-го фестивалю PRIX ITALIA і призом глядацьких симпатій на фестивалі Music Gardens у Варшаві та була показана вже в більш ніж 150 країнах світу.

Головні партії також виконують провідні солісти Національної опери України: Богдан Тарас (Дон Маньїфіко, барон ді Монтеф’ясконе), Сергій Пащук (Дон Раміро, принц Салерно), Олександр Бойко (Дандіні) а ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx