19 лютого – Вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні у Національній опері

19 лютого у Національній опері Героїв Небесної Сотні вшанують виконанням безсмертного «Реквієма» В.-А. Моцарта.

«Реквієм» В.-А. Моцарта – це драматична поема про людські страждання і незмінну віру в майбутнє. Твір сповнений справжньої людяності, сумної лірики, трагічного пафосу.

«Реквієм» Моцарта належить до золотого фонду академічної музики. Це одна з найбільш відомих у світі траурних мес, яка є останнім творінням геніального композитора.

«У житті кожного народу і кожної держави є не тільки святкові і світлі дні, але і трагічні події. На жаль, український народ не став винятком, тому керівництвом Національної опери України було прийнято рішення ввести цей твір в репертуар театру з метою гідного вшанування пам’яті жертв Голодоморів, Героїв Небесної Сотні і загиблих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС. Робота над втіленням твору проходила під керівництвом Миколи Дядюри та Богдана Пліша», – зазначив головний режисер театру Анатолій Солов’яненко.

«Реквієм» прозвучить у виконанні солістів Національної опери Тетяни Ганіної, Анжеліни Швачки, Валентина Дитюка, Сергія Магери, хору та симфонічного оркестру Національної опери України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне