3 вересня – «Запорожець за Дунаєм» у Національній опері

3 вересня можна насолодитися оперою С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» у Національній опері України.

Вперше на сцені театру «Запорожець за Дунаєм» з’явився у грудні 1934 року. За більш ніж вісімдесятирічну історію існування опери на київській сцені провідні партії в ній виконували майже всі корифеї українського оперного мистецтва такі як І.Паторжинський, М.Донець, А.Кікоть, М.Шопша, Г.Красуля, В.Грицюк, М.Литвиненко-Вольгемут, О.Петрусенко, В.Любимова, Є.Колесник, Г.Ципола, В.Третяк, А.Солов’яненко, В.Федотов, Ю.Гуляєв, Д.Гнатюк та багато інших.

Нині постановка опери «Запорожець за Дунаєм» на сцені Національної опери України йде у новій сценічній та музичній редакціях, створених головним режисером театру Анатолієм Солов’яненком та композитором Мирославом Скориком (музична редакція). Головний художник театру Марія Левитська спеціально для цієї вистави створила понад 250 костюмів та майже 3000 квадратних метрів живопису. Крім того, сценічне дійство збагачене низкою хореографічних композицій, які втілені художнім керівником балетної трупи театру Аніко Рехвіашвілі. Диригент-постановник – Микола Дядюра, хормейстер-постановник – Богдан Пліш.

У головних ролях: Сергій Магера (Іван Карась), Наталія Николаїшин (Одарка), Валентин Дитюк (Андрій), Тетяна Ганіна (Оксана), Олександр Бойко (Султан).

Запорожець за Дунаєм

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне