30 листопада – дві “Травіати” одночасно

30 листопада дві постановки опери “Травіата” Дж.Верді можна одночасно подивитись у Національній опері України та Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва!

Опера, написана за сюжетом роману Олександра Дюма-сина «Дама з камеліями», стала однією з найулюбленіших у глядачів столиці.

У Національній опері «Травіата» присвячена ювілею видатної оперної співачки заслуженої артистки України Надії Куделі.

Травіата

Протягом десятиліть у цій виставі вона була партнеркою видатного тенора Анатолія Борисовича Солов’яненка. Своєрідну естафету мати передала доньці – Ользі Нагорній, яка виконає головну партію Віолетти Валері. Також у виставі задіяні: Ігор Борко (Альфред Жермон),Іван Пономаренко (Жорж Жермон) та інші.

У Музичному ж театрі трактування цієї опери сучасне.

Дія відбувається у другій половині ХХ століття, коли індустрія моди набувала обертів, а фешн-покази ставали улюбленим і престижним видовищем.

Травіата

Віолетта Валері – популярна модель і дизайнер одягу, її життя сповна віддане подіуму. Як і в оригіналі твору вона невиліковно хвора. Зустріч з  Альфредом і наближення смерті змушує героїню переосмислити минуле безтурботне життя, зрозуміти справжні людські цінності, серед яких найважливішою є кохання. Спершу любов допомагає Віолетті долати недугу, а вже згодом відчуття відібраного права на любов, дає шанс хворобі здолати молоде життя – така концепція постановників вистави: режисера Віталія Пальчикова, сценографа Людмили Нагорної та художника костюмів Анжели Лисиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне