50 нових автобусів відповідають стандартам EURO-5 – ФОТО

«Київпастранс» презентував 50 нових низькопідлогових автобусів МАЗ, екологічний стан яких відповідає cтандартам EURO-5. Два автобуси надвеликої місткості довжиною 18,75 м, а 48 – великої місткості довжиною 12 м.

Автобуси пристосовані до обслуговування маломобільних груп населення. Вони облаштовані місцем для крісел колісних, сучасною системою кондиціонування в салоні та кабіні водія. Особливістю даної системи є те, що водій не може відключити кондиціонер в салоні транспортного засобу, залишивши його у кабіні. Таким чином, системи кондиціонування кабіни та салону взаємопов’язані.

«Завдяки отриманим 50 автобусам ми зможемо відкрити нові маршрути та підсилити існуючі, – каже генерельний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко. – В центральній частині міста, в рамках підготовки до пісенного конкурсу Євробачення-2017 буде оновлено та збільшено кількість рухомого складу на маршрутах №№ 24,62, 69, 114. Завдяки даному рухомому складу буде підсилено маршрути № 55,72,90, на яких також буде збільшено кількість автобусів. На житловому масиві Троєщина по одному 18-метровому автобусу буде додано на маршрути №21 та №101. Збільшення кількості рухомого складу на маршрутах дозволить зменшити інтервал руху на 1-4 хв”.

МАЗи також спрямують і на нові маршрути, які планується відкрити найближчим часом згідно рекомендацій експертів Світового Банку. Це маршрут №118 «Ст.м. Чернігівська – ст.м. Політехнічний інститут»  – 10 нових автобусів;  маршрут №119 «Контрактова площа – вул. Смолича» – 8. Інтервал руху при цьому складу 12 хв.

Нові автобуси також оглянув і мер Києва Віталій Кличко.  Він зазначив, що в минулому році в столиці капітально відремонтували 260 одиниць пасажирського транспорту, закупили 61 тролейбус і 11 трамваїв. Були також придбані і ці нові 50 автобусів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне