9 листопада – опера «Наталка Полтавка»

9 листопада на сцені Національної опери України буде показана опера Миколи Лисенка «Наталка Полтавка».

Опера Миколи Лисенка за однойменною п’єсою Івана Котляревського – це безцінна спадщина української музично-драматичної культури. Прем’єра нинішньої версії опери відбулася у липні 2012 року та була приурочена до 170-ї річниці від дня народження Миколи Лисенка.

Це вже 9-та постановка «Наталки Полтавки» на сцені театру. Вперше ця опера була поставлена на київській сцені 1936 року. В 2012 році Головний режиссер театру Анатолій Солов’яненко у співдружності з композитором Мирославом Скориком запропонували свою редакцію твору, що було зумовлено бажанням зробити оперу ближчою слухачам, які виросли в епоху часового прискорення.

Так, нова редакція «Наталки Полтавки» в першу чергу орієнтована на підростаюче покоління, а саме на школярів, які за програмою проходять цей твір. Нова версія дає можливість у яскравій музичній формі ознайомитися з народними традиціями, обрядами та піснями, що їх супроводжують, запальними народними танцями.

Головні партії виконують: Тамара Калінкіна (Наталка), Анжеліна Швачка (Горпина Терпилиха), Богдан Тарас (Виборний Макогоненко), Павло Приймак (Возний Тетерваковський)та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx