Балет «Дама з камеліями» у Національній опері

Читайте також

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

У Києві шахрай наживався на довірливих клієнтах

У Києві шахрай ошукував людей на купівлі одягу в інтернеті. Чоловік вже не вперше притягується до кримінальної відповідальності за подібні злочини. Тепер його судитимуть.

День акваріуміста у Будинку природи

31 березня з 12:00 Київський міський Будинок природи запрошує киян та гостей міста на розважально-просвітницький захід до Всесвітнього дня акваріуміста

Поділитися

Головні герої балету «Дама з камеліями» представлять на суд глядачів трагічну історію паризької куртизанки. Хореографію балету «Дама з камеліями» здійснила художній керівник балетної трупи театру Аніко Рехвіашвілі, написавши лібрето разом з диригентом-постановником балету Олексієм Бакланом, який також працював і над музичною композицією твору.

Дама з камеліями

Вистава побудована на суто класичній музичній основі. Постановників зацікавили «дзеркальні паралелі»: сучасні пластичні й віртуальні засоби виразності та класична музика, історія, яка була написана у середині XIX століття, та сучасна театральна мова, якою ця історія розповідається.

Нові креативні рішення були використані й у створенні сценографії та костюмів (художник-постановник – Наталія Кучеря). Декорації «оживають» завдяки різноманітним оптичним ефектам. Костюми наближені до сучасної fashion-естетики, подекуди навіть провокаційні.

Говорячи про виконавців головних партій Аніко Рехвіашвілі висловлює думки: «Нинішню балетну молодь відрізняє не штучний романтизм. Я рада, що в театр прийшло таке покоління – це як ренесанс, оновлення, – і продовжує, кажучи вже безпосередньо про «Даму з камеліями» і про виконавицю головної партії Анастасію Шевченко. – Настя каже, що, коли танцює Даму, весь час плаче. Не може впоратися зі своїми емоціями, хоча не розуміє, чому так. Уявляєте, наскільки глибоке проникнення в образ, в характер героїні, співпереживання її історії! З Настею відбувається під час танцю щось дивовижне, і це важливо. Саме такі балерини – майбутнє українського балету, я переконана в цьому».

Головні партії виконують: Анастасія Шевченко (Марі Дюплессі, паризька куртизанка), Юлія Кулик (Кларисс, юна дівчина), Денис Недак (Александр, молодий письменник), Дмитро Чеботар (Герцог де Гіз), Владислав Іващенко (Александр, батько молодого письменника), Сергій Клячін (Ференц Ліст), Максим Мотков (Аукціонщик), Людмила Мельник (Нінон, мати Кларисс) та ін.

У виставі бере участь хор хлопчиків Державної чоловічої хорової капели України ім. Л. Ревуцького.

spot_img