Баварія планує відкрити представництво в Києві

Україна Німеччина
Опубліковано: 08/08/2017 9:37

Вільна держава Баварія, що входить до складу ФРН, найближчим часом планує відкрити представництво в Києві. Про це заявила Міністр у справах Європи та регіональних зв’язків Баварської Державної канцелярії Беата Мерк.

За словами доктора Беати Мерк, Баварія хотіла б презентувати себе в Києві як сучасна і відкрита для світу земля, яка супроводжує Україні на її шляху реформ, поділяє її сміливий погляд у майбутнє і готова бути її партнером.

«Першочерговим завданням представництва Баварії має стати налагодження співпраці на адміністративному рівні та реалізація проектів, що були узгоджені в рамках Постійної українсько-баварської робочої комісії», – додала Беата Мерк.

Беата Мерк

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко впевнений, що ініціатива відкриття в Києві Баварського представництва є ще одним підтвердженням ефективного співробітництва між Україною та Німеччиною в цілому.

 

«Столична влада об’єктивно розуміє, що тільки з суттєвою допомогою міжнародного співтовариства Україна зможе здолати виклики», – сказав Олександр Спасибко.

Він підкреслив, що міська влада вітає та підтримує ініціативу відкриття Баварського представництва, а також надасть всю необхідну допомогу в організаційних питаннях.

За підсумками робочого візиту сторонами було досягнуто домовленості щодо подальших партнерських стосунків, орієнтованих на майбутнє.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне