Баварія планує відкрити представництво в Києві

Вільна держава Баварія, що входить до складу ФРН, найближчим часом планує відкрити представництво в Києві. Про це заявила Міністр у справах Європи та регіональних зв’язків Баварської Державної канцелярії Беата Мерк.

За словами доктора Беати Мерк, Баварія хотіла б презентувати себе в Києві як сучасна і відкрита для світу земля, яка супроводжує Україні на її шляху реформ, поділяє її сміливий погляд у майбутнє і готова бути її партнером.

«Першочерговим завданням представництва Баварії має стати налагодження співпраці на адміністративному рівні та реалізація проектів, що були узгоджені в рамках Постійної українсько-баварської робочої комісії», – додала Беата Мерк.

Беата Мерк

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко впевнений, що ініціатива відкриття в Києві Баварського представництва є ще одним підтвердженням ефективного співробітництва між Україною та Німеччиною в цілому.

 

«Столична влада об’єктивно розуміє, що тільки з суттєвою допомогою міжнародного співтовариства Україна зможе здолати виклики», – сказав Олександр Спасибко.

Він підкреслив, що міська влада вітає та підтримує ініціативу відкриття Баварського представництва, а також надасть всю необхідну допомогу в організаційних питаннях.

За підсумками робочого візиту сторонами було досягнуто домовленості щодо подальших партнерських стосунків, орієнтованих на майбутнє.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
відлига
Київ бореться з можливими підтопленнями 14/03/2018 10:50
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне