Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки

14 березня Київський міський центр зайнятості та Укроборонпром провів профорієнтаційний захід для молоді «Люби і розбудовуй Україну» на території  Київського бронетанкового заводу.

Під час заходу учні загальноосвітніх навчальних закладів та студенти коледжів міста Києва мали змогу довідатися про вакансії на ринку праці та пройти профорієнтаційне тестування. Також для молоді провели екскурсії Київським бронетанковим заводом та ознайомили з процесом виробництва та модернізацією бронетанкової і бойової техніки.

бронетехніка

Крім цього, столичні навчальні заклади презентували молоді спеціальності, які користуються попитом на ринку праці.

«Службою зайнятості приділяється велика увага профорієнтації молоді, зокрема, і за допомогою таких цікавих екскурсій. У рамках угод про співпрацю, професійно-технічні та вищі навчальні заклади, ринкоутворюючі підприємства, молодіжні громадські організації часто залучаються до проведення для учнівської молоді безлічі нестандартних заходів, щоб допомогти їм визначитись зі своєю майбутньою професією. І те, що відбувається тут сьогодні є яскравим прикладом такої співпраці», – зазначила під час заходу заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

«У 2017-2018 роках 124 студенти вищих навчальних закладів, коледжів, ліцеїв проходять на підприємстві виробничу і переддипломну практику. У 2017 році після закінчення навчальних закладів на наше підприємство прийшли працювати 19 випускників. Це випускники як робітничих професій так і інженерно-технічних. Для залучення молодих фахівців на наше підприємство, нами розроблена програма мотивації молодих фахівців: щомісяця ми виплачуємо 25% доплати до посадового окладу протягом 3-х років; надаємо місце в гуртожитку» – наголосив директор Київського бронетанкового заводу Вадим Шкавро.

«Сьогодні, учасники заходу мають можливість ознайомитися з процесом виробництва та модернізацією бронетанкової і бойової техніки, а навчальні заклади  презентувати  школярам професії, які користуються попитом на ринку праці, в тому числі бронетанкового заводу. Столична служба зайнятості проводить системну профорієнтаційну робота з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл міста. З метою ознайомлення з ситуацією на ринку праці, усвідомленого вибору професій, зокрема робітничих, які є більш затребуваними у роботодавців м. Києва і організовано цей захід » – зазначив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Станом на 1 березня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 3,2 тис. осіб, що на 0,9 тис. осіб (майже на 22%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 2,7 тис. осіб, що на 0,7 тис. осіб (21%), менше ніж на відповідну дату минулого року.

За сприяння столичної служби зайнятості у січні-лютому 2018 року знайшли роботу 1,0 тис. молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.    Профорієнтаційними послугами протягом січня-лютого 2018 року було охоплено понад 4,0 тис. безробітних з числа молоді та 12,1 тис. осіб, які навчаються в різних навчальних закладах.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Мирослав Мисла
У Києві відкривається пам’ятник герою російсько-української війни Мирославу Мислі 21/04/2018 12:25
ціни на ярмарку
На цьому тижні проходять ярмарки у всіх районах міста 18/04/2018 11:28
обмежений рух
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику 18/04/2018 11:22
Кубок чемпіонів
21 квітня Київ отримає кубки Ліги Чемпіонів 18/04/2018 10:08
Поділ
На Подолі удосконалять рух та встановлять нові світлофори 16/04/2018 20:40
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику | Київ1 - сітігайд #1 […] У цей день відбудеться святкова хода з передачею Кубків Ліги Чемпіонів та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жін…. […]...У КМДА повідомили, чи будуть у Києві продавати дешевий хліб – Край […] Про це під час інспекції одного з таких кіосків повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, – повідомляє Київ1. […]...Кэт Кэт Остановят, когда будет построено?...Кэт Кэт Брехня, на Троещине в киосках хлеба через 10 минут после отъезда машины уже нет и картка киянина там никого не волнует....На "Київську пектораль" претендують 22 спектаклі та 18 акторів | Pektoral award […] Посилання на сайт […]...Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...
Популярне