Біля КМДА встановили скульптуру Янгола Гостинності

В рамках проекту «Янголи націй, із вірою в Україну!» біля КМДА встановлено скульптуру Янгола Гостинності. Після свят Янгола перевезуть до аеропорту «Бориспіль», де він зустрічатиме українців і гостей із різних країн світу.

Це вже шостий встановлений Янгол у рамках проекту.

Відтак, Янгол Просвітництва від посольства Болгарії вже стоїть на Михайлівській площі, Янгол Долі від посольства Латвії встановлений на Поштовій площі, Янгол Братерства від Литви прикрашає Андріївський узвіз, посланець Молдови – Янгол Віри – на Контрактовій площі, Янгол Інновацій від Ізраїлю відправиться на територію ВДНГ.

Згідно з концепцією проекту, планується встановити понад 20 скульптур янголів заввишки 1,3 м у основних туристичних місцях Києва.

Біля кожного янгола кияни та гості столиці зможуть побачити табличку з посланням до України від дружньої країни. Встановлені янголи створять туристичний маршрут «Шлях Янголів» і розповідатимуть міську легенду, чому янгол з’явився саме на цьому місці, що знаходиться поруч та що скульптура символізує. На кожній табличці буде код, зісканувавши який можна буде дізнатись про історію та визначні місця навколо того місця, де він встановлений.

На табличці Янгола Гостинності також є послання: «Ми, українці, щирі й відкриті для світу. Раді вітати вас в Україні! Нехай цей янгол стане вашим провідником до найкращих місць нашої гостинної столиці!». «Янголи націй» реалізовується в рамках проекту спільної дії «Зробимо разом!», на меті якого – надавати «зелене світло» міським ініціативам, які впроваджуються за кошти меценатів. Завдяки цьому проекту наше місто стає красивішим, що не може не радувати.  Нам було дуже приємно, коли до нас приїхав пан Ігнас Юрконіс і розповів про свою ідею з янголами. Із перших слів я вже повірив у цей проект. До речі, завдяки автору проекту «Цікавий Київ» Арсенію Фінбергу, ми підібрали цікаві місця, і у нас буде своя «екскурсія Янголами», які бережуть Київ. А оскільки Київ – столиця і серце країни, це означає, що вони будуть оберігати і всю нашу державу», – сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков, додавши, що цей і подібні проекти будуть сприяти поглибленню зв’язків між іншими країнами та Києвом і Україною в цілому.

У свою чергу автори проекту зазначають: «У кожної нації є особлива риса, яка виокремлює її серед інших. Можливо вона не повністю визначає її успіх, але точно робить сильнішою і багатшою! Краще, чим може поділитися кожна нація з Україною сьогодні, – це подарувати їй частину своєї «сили», послати їй янгола з унікальною чеснотою. А ми зберемо їх разом, щоб зробити наше місто та країну сильнішими. Щоб кожен її житель знав – світ із Україною,  Україна – зі світом!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
- фильмы в кинотеатрах Украины