Біля МВЦ перед “Євробаченням” відкрили новий сквер з хамелеоном – ФОТО

Після капітального ремонту біля Міжнародного виставкового центру, що на Броварському проспекті, відкрито оновлений сквер, який створено в рамках підготовки до пісенного конкурсу «Євробачення». 

«Роботи з капітального ремонту тривали місяць. У сквері висаджено 105 дерев і 70 кущів, сформовано живу огорожу, встановлено 25 лав і 25 урн, змонтовано напівавтоматичний полив для догляду за зеленими насадженнями», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він також наголосив, що під час ремонту у сквері влаштовано 3600 кв. м газону, 40 кв. м металевої огорожі та 775 кв. м фемового покриття.

This slideshow requires JavaScript.

«Створено новий арт-об’єкт – хамелеон, сформований із металевого каркасу, який зроблений із соснових шишок, обплетений гіллям ялівця», – сказав він.

У рамках підготовки до «Євробачення» в столиці на опорах освітлення встановлено тисячу підвісних термочаш для ампельних квітів – рослин зі спадаючими пагонами, і вже розпочато роботу з їхнього висадження.

«На облаштування парку витрачено 1,5 млн грн, у тому числі й на озеленення. Варто зазначити, що цього року «Київзеленбуд» планує висадити 113 тисяч дерев і кущів. Упродовж весни в столиці вже висадили 15 тисяч зелених насаджень», – зазначив Петро Пантелеєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне