«Бюджет участі» продовжується

Читайте також

Кличко вручив мерикіні Парижа відзнаку «За сприяння обороні Києва»

Від початку повномасштабної війни мерикіня Парижа Анн Ідальго вже вчетверте відвідує Київ. У четвер, 28 березня, Кличко зустрівся з французькою делегацією у столичній мерії. Через оголошення повітряної тривоги сторонам довелося продовжувати спілкування у підвалі-укритті КМДА.

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

Поділитися

Проект «Бюджет участі» матиме продовження і цього року. Про це повідомляє перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. За його словами, такий формат взаємодії з громадськістю найбільш ефективний, адже він не лише дозволяє виявити пріоритети населення, але й реалізувати найбільш потрібні з них.

«Ми отримали надзвичайно багато проектів. Навіть ті, що не пройшли, ми взяли до уваги, адже вони можуть бути корисними для міста, вони цікаві та потрібні. Але важливо інше – сам проект дозволяє справді робити те, що хочуть люди», – переконаний Геннадій Пліс. Він також зазначив, що проект став важливим інструментом, який виявив тих, хто має ідеї, вміє коротко їх сформулювати, та організував тих, хто вміє запалювати своїм ентузіазмом, здатен підтримувати корисні речі.

«Важливо було не просто дати хорошу ініціативу – бюджет участі передбачає і соціальну активність, «вірусне» розповсюдження своєї ідеї, залучення якомога більшої кількості людей до її підтримки. Виграли ті, хто не лише розповів про свої пропозиції друзям та колегам. Виграли люди, які голосували будинками, залучали депутатів-мажоритарників, проводили семінари та презентації. Я був присутній на ярмарку проектів і був вражений. Захоплення викликали і проекти, вкрай потрібні, прості і цікаві, і люди, які їх презентували. Хотілося б, щоб такий запал продовжувався і надалі. Місто віддало практично всі важелі у руки громадськості, і в результаті виграють всі», – вважає перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, із урахуванням коштів, які планується спрямувати на реалізацію громадських проектів у 2017 році (50 млн грн), переможцями стали 62 проекти.  Серед переможців найбільше проектів, пов’язаних із освітою, спортом, комунальним господарством та навколишнім середовищем.

spot_img