Capital English: стартував черговий безкоштовний курс англійської

У Києві стартував черговий безкоштовний курс з вивчення англійської мови Capital English. Новий курс розраховано на 8 груп для киян і 2 групи (на 40 осіб) для ветеранів АТО.

Вчити англійську, щоб розширити власні горизонти, закликав слухачів нового курсу Capital English перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він вважає, що вивчення іноземних мов розширює можливості для розвитку.

«У цьому світі ми маємо бути динамічними та актуальними, реагувати на тенденції і постійно вдосконалюватися. Англійська мова – той ключ, який дозволить кожному відкрити нові двері та знайти або змінити своє місце у житті», – підкреслив він.

Геннадій Пліс переконаний, що люди, які повернулися з зони бойових дій, та їхні сім’ї чи не найбільше потребують нових можливостей.

«У Києві багато людей, які вимушено емігрували зі сходу. Додому повертаються і кияни, які брали участь у бойових діях, захищаючи країну від агресора. Такі курси для них – своєрідне перезавантаження, яке, вірю, дозволить легше адаптуватися в соціумі та знайти той напрям, у якому хотілося б розвиватися надалі», – вважає Геннадій Пліс.

Нагадаємо, безкоштовні курси англійської мови «Capital English» – проект КМДА і мера столиці Віталія Кличка, спрямований  на популяризацію вивчення англійської мови серед населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне