Чемпіонат з хокею в Дивізіоні 1А в 2017 році відбудеться у Києві

Київ докладе максимум зусиль, щоб на високому рівні з 22 до 28 квітня прийняти гравців і гостей міста на Чемпіонаті світу з хокею 2017. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час презентації логотипу й талісману ЧС-2017.

«За словами Нельсона Мандели, спорт має силу змінювати світ. Давайте усі разом, спільними зусиллями, завдяки спорту, зокрема Чемпіонату з хокею, сформуємо позитивний, незабутній образ столиці та країни на весь світ. Київ зі свого боку докладе максимум зусиль, щоб цей вагомий спортивний захід і яскраве шоу відбулося на високому організаційному рівні», – повідомила Старостенко.

Під час заходу було презентовано логотип цьогорічного чемпіонату – тріо козаків із легендарного мультфільму Володимира Дахна, які цього разу об’єдналися в хокейну команду «Крижані легенди». Також у межах презентації було офіційно дано старт продажу квитків на матчі чемпіонату.

Нагадуємо, матчі чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні 1А в 2017 році відбудуться в Києві. За право проведення чемпіонату Україна змагалася з Австрією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx