Чи планує Київ розвивати електротранспорт?

У Києві вже є близько 100 зарядних станцій для електромобілів, з яких 10 — швидкісні мультистандартні (supercharcher), що здатні зарядити батарею до 80% за 20 хвилин. Про це йдеться у статті Германа Богапова у газеті “Дзеркало тижня”.

Чи планує місто розвивати мережу зарядок, ми звернулися за коментарем до Володимира Бондаренка, керівника апарату КМДА.

“Поки що дуже мало інфраструктури. Треба розвивати зарядки для малолітражок для приватного користування. Це питання бізнесу – тих же автозаправок, так само як з’являлись газові заправки, мають з’являтись електричні. Що стосується комунального автотранспорту, то на сьогодні це буде дорожче для бюджету. Автобус має кращу маневреність і може проїхати там, де не проїде тролейбус”, – сказав Бондаренко.

Київ має розгалужену мережу тролейбусів, а нещодавно мерія придбала перші тролейбуси з автономним ходом. Чи планується нарощувати парк тролейбусів і замінювати ними автобуси?

“У ході пілотного проекту з гібридними тролейбусами будемо розуміти, як діяти далі, – каже Володимир Бондаренко. – Поки що це дуже цікаво, але проект.  Ми розуміємо, як це працює в інших країнах, в інших містах. Але Київ має свою специфіку. Наприклад, вулиця Олени Теліги. Трохи підмерзло – фура і тролейбус вгору не їдуть”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx