Чи стануть коти частиною екосистеми Києва?

Читайте також

Фільм «Я і Фелікс» вже зібрав у прокаті 1,2 мільйона

Після першого тижня прокату стрічки «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик було зібрано 1 296 295 мільйонів гривень.

“Київ Цифровий” буде сповіщати про блекаути за пів години “до”

У ДТЕК попередили, що у Києві можуть застосувати графіки обмеження електричної потужності.

Графік роботи київського метро на 2024

Київський метрополітен працює із 6:00 ранку до 23:00 ночі. Найраніший поїзд стартує о 5:30 ранку на синій гілці метрополітену. В режимі укриття підземні станції працюють цілодобово.

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Поділитися

Київрада прийняла до розгляду петицію щодо визнання котів частиною екосистеми Києва. 

Електронна петиція “Визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва, дозволити їм вільно жити в підвалах, горищах та інших місцях постійного перебування та знищувати гризунів” набрала 10117 голосів при мінімально необхідних 10000 і прийнята до розгляду.

Київський міський голова Віталій Кличко уже доручив постійним комісіям Київради з питань екологічної політики та з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, а також виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Автор звернення Вікторія Кирилюк зазначає, що в столиці спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель.

“З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства”, – наголошує автор ініціативи. За словами Вікторії Кирилюк також слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природної дератизації – знищення гризунів.

Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням.