«Чисте місто» у Києві: штрафи за викинуте сміття зростуть

Читайте також

Найкращих театральних діячів столиці відзначили премією «Київська пектораль – 2023»

У столиці найкращих митців сцени традиційно відзначили найпрестижнішою театральною премією «Київська пектораль».

Кличко вручив мерикіні Парижа відзнаку «За сприяння обороні Києва»

Від початку повномасштабної війни мерикіня Парижа Анн Ідальго вже вчетверте відвідує Київ. У четвер, 28 березня, Кличко зустрівся з французькою делегацією у столичній мерії. Через оголошення повітряної тривоги сторонам довелося продовжувати спілкування у підвалі-укритті КМДА.

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Поділитися

Зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення дозволять збільшити суму штрафів для фізичних та юридичних осіб за порушення благоустрою. Розмір стягнень може сягати 17 тис. грн, що дасть змогу підвищити рівень відповідальності громадян у питанні чистоти в Києві. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«У Києві ми втілюємо в життя новий проект, який отримав назву «Чисте місто». У рамках проекту ми ініціюємо низку законодавчих змін, які дозволять збільшити суму штрафу за викинуте сміття, антисанітарію на територіях максимально до 17 тисяч гривень. Крім того, планується спростити процедуру накладення стягнень, а також можливість залучення до цієї роботи громадських інспекторів та керівників органів самоорганізації населення. Розроблено відповідний проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері дотримання правил благоустрою територій населеного пункту». Ми не досягнемо бажаного рівня чистоти в місті, якщо за цим не стоятиме серйозна відповідальність», – заявив Пантелеєв.

Він також звернув увагу на те, що міські та районні інспектори переходять на новий посилений формат роботи.

«Протягом останніх двох місяців я провів у кожному районі по одній інспекції із усіма інспекторами. Це дало для них розуміння нових посилених вимог: МАФи та інші торгові точки, стан асфальту та бордюрів, фасади та мережі – все це підлягає моніторингу з боку інспектора. Його завдання – робота з власником або орендарем. Уся територія Києва буде поділена на сектори – близько 50-60. І за кожним із цих секторів буде закріплений інспектор. Тобто цей простір він має привести до ладу. Це і буде оцінка його роботи», – підкреслив Петро Пантелеєв.

spot_img