Детальний план Биківні визнано законним – Бондаренко

6 березня цього року Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову про скасування Детального плану території с. Биківня у Деснянському районі м. Києва.

Як повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, детальний план території було прийнято Київрадою, як з метою виділення землі родинам загиблих учасників АТО, сім’ям Героїв Небесної Сотні, паралімпійцям і афганцям, так і для розвитку с. Биківня.

«На жаль, окремими політиками ця ситуація була використана для прикриття власних політичних амбіцій. І з цією ж метою було використано громадян – мешканців селища. Сьогодні суд поставив крапку. Детальний план території законний. Ми доклали максимум зусиль, аби захистити інтереси тих, хто цього потребує. Вітаю усіх з перемогою!», – наголосив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що 14 квітня 2016 року депутати Київської міської ради підтримали проект рішення «Про затвердження детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва». За рішення проголосували 87 депутатів.

Громадське обговорення проекту детального плану території селища Биківня тривали з 17 серпня до 24 вересня 2015 року, під час яких мешканці надали 107 письмових пропозицій та зауважень. Після їхнього розгляду КО «Інститут Генерального плану м. Києва» розробив новий варіант детального плану, в якому докорінно змінено основні рішення та показники.

план Биківні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx