DIM GROUP з’ясував ставлення мешканців Теремків до ЖК «Метрополіс»

metropolis
Опубліковано: 01/12/2017 16:16
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

А також їх потреби та очікування щодо покращення окремих елементів інфраструктури мікрорайону.

На замовлення DIM GROUP соціологічна група «Рейтинг» провела опитування мешканців мікрорайону Теремки м.Києва.

Протягом останніх двох тижнів листопада було проведено 1000 особистих формалізованих інтерв’ю (face-to-face) серед осіб, які мешкають, працюють або навчаються на Теремках.

metropolis

Опитування проводилося у людних місцях, а саме на станціях метро, зупинках громадського транспорту, поблизу магазинів, ринків, на Іподромі та ВДНГ методом CAPI — computer-assisted personal interviewing, тобто із використанням планшету.

Метою дослідження стало прагнення девелопера з’ясувати загальні настрої мешканців, потреби та очікування щодо покращення окремих елементів інфраструктури мікрорайону.

Серед завдань опитування також було інформування респондентів про ЖК «Метрополіс»,  будівництво якого розпочалося у жовтні цього року.

Зокрема, як показали результати опитування, одним з нагальних питань, що потребують вирішення, мешканці Теремків назвали забезпечення комфортного пересування тротуарами, особливо для маломобільних груп населення.  Найбільш незручними тротуари на Теремках вважаються з точки зору пересування людей в інвалідних візках  – 70% оцінок «жахливо» та «незадовільно». З точки зору пересування дитячих візочків – 53% опитаних оцінюють стан тротуарів, як жахливий або незадовільний.  

85% опитаних вважають, що на Теремках недостатньо велосипедних доріжок, 59% – лавок та місць, де можна посидіти, перепочити.

72% говорять про недостатність на Теремках облаштованих місць для вигулу собак.

Анкета стосувалася багатьох питань благоустрою, інфраструктури, дозвілля, безпеки та екології.

В DIM GROUP переконані, що таке спілкування дозволяє дізнатися реальні потреби мешканців мікрорайону та налагодити добросусідські відносини.

«Ми задоволені результатами опитування з багатьох причин. По-перше, ми пересвідчилися, що нашу компанію та громадян об’єднують єдині цілі – підвищити комфорт проживання в мікрорайоні, його привабливість та престиж», – зауважила Людмила Петрів, PR-директор DIM GROUP.

«По-друге, ми використали переваги сучасних технологій комунікації, аби збагатити інформацією один одного. Американці називають такий різновид опитування «deliberative polling». Результати вражаючі. На початку опитування майже 80% респондентів почули про ЖК «Метрополіс» вперше. Наприкінці опитування  понад половина з тих, хто на початку нічого не знав про наш житловий комплекс, порекомендували б «Метрополіс» своїм рідним, близьким або друзям».

DIM GROUP – девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що успішно реалізував цілий ряд житлових комплексів в передмісті столиці, серед яких клубний будинок “Соборний” і ЖК “Фамільний” в Броварах. На черзі – житлові комплекси “Автограф”, “А52”, “Метрополіс” в Києві. У цьому році група компаній DIM стала членом Ради директорів Конфедерації будівельників України – найбільш авторитетного галузевого об’єднання в країні. У портфелі компанії на різних стадіях будівництва майже 1 000 000 кв.м житлової нерухомості. До групи холдингу входять підприємства з репутацією надійних партнерів, що добре зарекомендували себе на українському будівельному ринку. Серед них компанія “ОЛТА”, що входить до трійки лідерів-виробників віконних і дверних конструкцій, архітектурне бюро повного циклу “АВН”, будівельна компанія “Доміан”, будівельна компанія “Арсан-буд”, компанія “Фронтон Інжиніринг”.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
відлига
Київ бореться з можливими підтопленнями 14/03/2018 10:50
Південний міст
Рух Південним мостом частково обмежать через ремонт сьогодні та у наступні дні 13/03/2018 12:31
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне