Для модернізації тепломережі та котелен потрібен понад 1 мільярд доларів

За попередніми підрахунками, участь у яких взяли міжнародні експерти, щоб привести до нормального технічного стану тепловий блок столиці – тепломережі, котельні тощо – потрібен понад 1 мільярд доларів. Фінансування проектів модернізації київського господарства необхідно здійснювати як коштом міського бюджету, так і плануючи поступове залучення в теплову сферу міжнародних інвесторів. Про це в інтерв’ю виданню «ДЕЛО» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що міська влада розробляє 10-річну програму модернізації теплового господарства, яка включатиме техніко-економічне обґрунтування для залучення зовнішнього фінансування.

«Міський бюджет має долучатися до модернізації теплових мереж, що належать громаді Києва і від стану яких залежить тепло- і водопостачання. Але основним джерелом для цієї роботи повинні стати залучені кошти, а також перехід до стимулюючого тарифоутворення. Необхідна ефективна співпраця з міжнародними фінансовими організаціями. Гарний досвід у цьому плані вже мають Харків, Вінниця і Житомир, які працюють зі Світовим банком. Завдання 2018 року – розробити програму модернізації мереж. На 2018-й рік запланували три пілотні проекти: заміщення неефективних малих котелень і два проекти децентралізації великих теплових пунктів», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він додав, що проведено низку зустрічей із міжнародними операторами. Однак за нинішніх умов потенційні інвестори вказують на значні ризики та розбалансованість теплової сфери в Україні.

«Простіше кажучи, зараз вони не готові входити в серйозні відносини щодо управління тепловим блоком, брати на себе фінансові зобов’язання, поки сфера теплопостачання в Україні залишатиметься в кризовому стані. Аби змінити це – необхідні комплексні зміни правової бази та взаємовідносин на ринку теплоенергетики», – сказав заступник голови КМДА.

На думку Петра Пантелеєва, необхідно стабілізувати ситуацію в перспективі трьох років і підготувати теплове господарство для міжнародних партнерських відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
патрульна поліція
Правопорядок у столиці під час проведення фіналу Ліги чемпіонів буде забезпечений – Кличко 22/05/2018 13:15
Кубок чемпіонів
«Газпром» відсутній на рекламних стендах УЄФА у Києві 22/05/2018 12:44
ярмарки
Ярмарки цього тижня відбудуться у всіх районах Києва 22/05/2018 12:23
Кличко вело
Кличко обіцяє запустити три веломаршрути та створити 300 точок велопрокату – ВІДЕО 19/05/2018 14:12
Велодень
Велодень-2018 зібрав тисячі велосипедистів – ВІДЕО, ФОТО 19/05/2018 11:56
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Natalibync Incredible lots of amazing information! http://abc-trading.com.ua/?act=%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D1%83-%...Natalibync Medical document 006 http://abc-trading.com.ua/?act=%D0%A3%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BF%D0%BE-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D...Natalibync Thanks. Awesome stuff! http://adtpro.ru/?docx=Системы-пескоподачи-локомотивов.html Thanks. Awesome stuff! http://2004959.ru/?doc=синяченко-п...lera У кіосках по подажу соціального хліба завели незрозумілі зошити зі списками (тому дам -- цьому не дам). Не всі люди знали про таке ноу-хау.Та й до чог...lera соціальний хліб має продаватися за карткою киянина...Natalibync Blank doc http://adtpro.ru/?docx=Инструкция-машиниста-жд-крана.html Blank document http://2004959.ru/?doc=справка-о-начислении-больничного-л...Natalibync Medical document 009 http://2004959.ru/?doc=характеристика-периодов-развития-человека-таблица-анатомия.html Medical document 009 http://2004...Natalibync Blank doc http://2fish.ro/?obrazec=Учебник-ортопедическая-стоматология-курляндский.html Medical document 004 http://2fish.ro/?obrazec=Таблиц...Anadybync Incredible lots of amazing information! http://bgimages.pl/?top=Электроплита-электролюкс-инструкция.html Regards. I like this! http://bgimag...circuit de voitures carrera Vous avez reçu un e-mail de confirmation. http://www.iatn.net/redirect?url=http://prixpascher.wordpress.com/2018/04/02/circuits-de-voitures-magic-glow...
Популярне