До Громадської бюджетної комісії обрані 13 організацій

Читайте також

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

У Києві шахрай наживався на довірливих клієнтах

У Києві шахрай ошукував людей на купівлі одягу в інтернеті. Чоловік вже не вперше притягується до кримінальної відповідальності за подібні злочини. Тепер його судитимуть.

День акваріуміста у Будинку природи

31 березня з 12:00 Київський міський Будинок природи запрошує киян та гостей міста на розважально-просвітницький захід до Всесвітнього дня акваріуміста

Поділитися

До Громадської бюджетної комісії за результатами е-голосування з 16 кандидатів обрані 13 організацій, повідомляє КМДА.

Впродовж червня на участь до цієї комісії подалося 25 громадських організацій, але перед початком голосування 9 з них відмовилися від участі та не зареєструвалися на сайті. Прихильники організацій‑кандидатів мали по 5 голосів. Прохідним бар’єром був 201 голос. Таким чином  обрано 13.

Отже, легалізовано участь таких організацій (у порядку збору голосів):

  • ГС «Центр Розвитку Інновацій»;
  • ГО «Всеукраїнське лікарське товариство»;
  • ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»;
  • Українська асоціація студентів;
  • Українська бібліотечна асоціація;
  • ГО «Вулик ідей»;
  • ГО «Літературна платформа Лепорт»;
  • ГС «Муніципальна енергія»;
  • ГО «Парк Наталка»;
  • ГО «Це наш Київ»;
  • Громадська організація інвалідів «Родина»;
  • Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»;
  • Культурна Асамблея.

Особистий склад їхніх уповноважених представників до Громадської бюджетної комісії вказано за посиланням. Крім того, її представники мають право вносити зміни щодо своїх уповноважених.

Нагадаємо, що повноваження і функції Громадської бюджетної комісії визначено 4-м розділом Положення про громадський бюджет міста Києва. Очікується, що комісія стане прототипом «громадського суду присяжних». Вона наділена правом остаточно вирішувати спірні ситуації між командами проектів і підрозділами міської влади, затверджувати результати голосування, контролювати відповідну роботу підрозділів влади і давати їм оцінки тощо.

Уповноважені представники обраних ГО будуть прозоро для громади, шляхом е-голосування реалізовувати повноваження громадського інституту нового типу, який був ініційований громадськістю наприкінці 2016 року в процесі спільної з міською владою розробки Положення про Громадську бюджетну комісію.

spot_img