До «Київтеплонерего» переведені 4,5 тисяч працівників «Київенерго»

На сьогоднішній день підготовлені накази про переведення 4,5 тисяч працівників ПАТ «Київенерго» до комунального підприємства «Київтеплоенерго». Про це в ефірі телеканалу «Newsone» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Саме ці працівники продовжуватимуть роботу для забезпечення життєдіяльності міста, а киян – відповідними послугами вже у форматі роботи муніципального підприємства «Київтеплоенерго».

«При завершенні угоди (з ПАТ «Київенерго – ред.») мова йде про передачу величезних масивів обладнання в управління міста (вже найближчими днями будуть підписані 76 тисяч інвентарних актів) та переведення працівників. Це історичні події, і вони пов’язані із величезним обсягом технічних та організаційних заходів, які сьогодні виконують обидві команди – і «Київенерго», і «Київтеплоенерго. Проект гіперскладний, тому зараз усі сили мобілізовані навколо нього, оскільки мова йде про стабільну роботу міського господарства», – пояснив він.

Петро Пантелеєв поінформував, що КП «Київтеплоенерго» було створене два роки тому, а запрацювало фактично більше року тому і пройшло опалювальний сезон, здійснюючи експлуатацію мереж у Дарницькому та Дніпровському районах.

«Підприємство показало себе непогано з точки зору оперативності ліквідації пошкоджень тощо. Тобто у своєму сегменті роботи «Київтеплоенерго» впоралося. Але зараз мова йде про кратне збільшення обсягу робіт та відповідальності. Саме тому місто повинне підтримати роботу підприємства: були виділені кошти до статутного фонду і менеджмент муніципалітету допомагає становленню цього підприємства», – вважає заступник голови КДМА.

Петро Пантелеєв висловив упевненість, що з часом муніципальне підприємство лише нарощуватиме потужність та зростатиме в питанні якості обслуговування киян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
патрульна поліція
Правопорядок у столиці під час проведення фіналу Ліги чемпіонів буде забезпечений – Кличко 22/05/2018 13:15
Кубок чемпіонів
«Газпром» відсутній на рекламних стендах УЄФА у Києві 22/05/2018 12:44
ярмарки
Ярмарки цього тижня відбудуться у всіх районах Києва 22/05/2018 12:23
Кличко вело
Кличко обіцяє запустити три веломаршрути та створити 300 точок велопрокату – ВІДЕО 19/05/2018 14:12
Велодень
Велодень-2018 зібрав тисячі велосипедистів – ВІДЕО, ФОТО 19/05/2018 11:56
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Natalibync Incredible lots of amazing information! http://abc-trading.com.ua/?act=%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D1%83-%...Natalibync Medical document 006 http://abc-trading.com.ua/?act=%D0%A3%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BF%D0%BE-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D...Natalibync Thanks. Awesome stuff! http://adtpro.ru/?docx=Системы-пескоподачи-локомотивов.html Thanks. Awesome stuff! http://2004959.ru/?doc=синяченко-п...lera У кіосках по подажу соціального хліба завели незрозумілі зошити зі списками (тому дам -- цьому не дам). Не всі люди знали про таке ноу-хау.Та й до чог...lera соціальний хліб має продаватися за карткою киянина...Natalibync Blank doc http://adtpro.ru/?docx=Инструкция-машиниста-жд-крана.html Blank document http://2004959.ru/?doc=справка-о-начислении-больничного-л...Natalibync Medical document 009 http://2004959.ru/?doc=характеристика-периодов-развития-человека-таблица-анатомия.html Medical document 009 http://2004...Natalibync Blank doc http://2fish.ro/?obrazec=Учебник-ортопедическая-стоматология-курляндский.html Medical document 004 http://2fish.ro/?obrazec=Таблиц...Anadybync Incredible lots of amazing information! http://bgimages.pl/?top=Электроплита-электролюкс-инструкция.html Regards. I like this! http://bgimag...circuit de voitures carrera Vous avez reçu un e-mail de confirmation. http://www.iatn.net/redirect?url=http://prixpascher.wordpress.com/2018/04/02/circuits-de-voitures-magic-glow...
Популярне