До «Київтеплонерего» переведені 4,5 тисяч працівників «Київенерго»

На сьогоднішній день підготовлені накази про переведення 4,5 тисяч працівників ПАТ «Київенерго» до комунального підприємства «Київтеплоенерго». Про це в ефірі телеканалу «Newsone» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Саме ці працівники продовжуватимуть роботу для забезпечення життєдіяльності міста, а киян – відповідними послугами вже у форматі роботи муніципального підприємства «Київтеплоенерго».

«При завершенні угоди (з ПАТ «Київенерго – ред.») мова йде про передачу величезних масивів обладнання в управління міста (вже найближчими днями будуть підписані 76 тисяч інвентарних актів) та переведення працівників. Це історичні події, і вони пов’язані із величезним обсягом технічних та організаційних заходів, які сьогодні виконують обидві команди – і «Київенерго», і «Київтеплоенерго. Проект гіперскладний, тому зараз усі сили мобілізовані навколо нього, оскільки мова йде про стабільну роботу міського господарства», – пояснив він.

Петро Пантелеєв поінформував, що КП «Київтеплоенерго» було створене два роки тому, а запрацювало фактично більше року тому і пройшло опалювальний сезон, здійснюючи експлуатацію мереж у Дарницькому та Дніпровському районах.

«Підприємство показало себе непогано з точки зору оперативності ліквідації пошкоджень тощо. Тобто у своєму сегменті роботи «Київтеплоенерго» впоралося. Але зараз мова йде про кратне збільшення обсягу робіт та відповідальності. Саме тому місто повинне підтримати роботу підприємства: були виділені кошти до статутного фонду і менеджмент муніципалітету допомагає становленню цього підприємства», – вважає заступник голови КДМА.

Петро Пантелеєв висловив упевненість, що з часом муніципальне підприємство лише нарощуватиме потужність та зростатиме в питанні якості обслуговування киян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Анжела Масленнікова
Митці вибрали головного хормейстера оперного театру на Подолі 18/08/2018 18:02
світильники
На Набережному шосе міняють ртутні та натрієві світильники на світлодіодні 18/08/2018 17:04
потоп
Київ здійснить реконструкцію системи стокової каналізації – Кличко 18/08/2018 10:03
На День незалежності метро і наземний транспорт працюватимуть на 2 години довше 15/08/2018 10:29
LED
Цього року 12 тисяч світильників у місті замінять на LED 14/08/2018 12:22
Нові об'єкти
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
Відгуки
ocujuinusaso http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eespomeqiji http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...oetbodu http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uzafojecfna http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uukemoyawaec http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...urooqag http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eyonuduguje http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...azegujoxic http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...auwebol http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eodimiopugeho http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...
Популярне