Добудова Подільсько-Воскресенського мосту буде коштувати 350 млн. євро – ВІДЕО

Згідно з результатами експертизи щодо добудови Подільсько-Воскресенського мосту, яку здійснили німецькі фахівці, потрібно ще 350 млн євро. Фолькер Корнеліус, президент спілки інженерних радників, зазначив, що усі конструкції мосту є в гарному стані.

«Ця експертна оцінка є основою для подальшої розробки технічного плану, для визначення обсягу будівельних робіт. Ми маємо врахувати усі ризики, пов’язані з цим будівництвом», – сказав він. Для завершення будівництва потрібно кілька років, вважають фахівці.

Фолькер Корнеліус зазначив, що наступним кроком у реалізації проекту має бути вивчення транспортної ситуації у столиці.

«Нам потрібно якнайшвидше здійснити транспортну оцінку. Нам не хочеться побудувати міст, з якого потім не буде з’їзду або зразу на виїзді з нього утворюватимуться затори. Тому необхідно провести актуальні дослідження стосовно транспортної ситуації в місті», – зазначив фахівець.

Під час зустрічі з німецькою урядовою делегацією Віталій Кличко зазначив, що кияни дуже очікують на добудову та відкриття Подільсько-Воскресенського мосту і подякував за підтримку уряду Німеччини в реалізації цієї ініціативи.

«Наше завдання, щоб уже через кілька років відкрити рух автотранспорту через новий міст. Це один з найважливіших об’єктів транспортної інфраструктури не тільки в Києві, а й на рівні всієї України. Я впевнений, що разом ми упораємося з цим великим завданням», – підкреслив Кличко.

Мер Києва Віталій Кличко разом із Федеральним міністром транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Олександром Добриндтом і державним секретарем міністерства Райнером Бомбою оглянули Подільсько-Воскресенський мостовий перехід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне