“Дванадцять місяців” та “Лускунчик” – кожен день у Музичному театрі

Опубліковано: 25/12/2016 11:51
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

У дні шкільних канікул Київський музичний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва пропонує кожен день по два спектаклі “Дванадцять місяців” або “Лускунчика”.

Балет «Лускунчик» – дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій – подарує маленьким і дорослим глядачам незабутні відчуття краси і свята у будь-яку пору року.

Валерій Ковтун, постановник вистави «Лускунчик», звертався до цього балету неодноразово: вперше поставив його у 1986 році  на сцені Київського театру опери та балету,  згодом  у Сербській Національній опері м.Нові Сад,  Київському художньо-спортивному ансамблі «Балет на льоду» (обидві вистави – 1991), у  трупі “Ochi International Ballet” японського міста Нагоя (1997).

Лускунчик

У грудні 1992 року прем’єра відбулася у Київському театрі класичного балету. Від 1998 року, після об’єднання Київського театру класичного балету та Київського дитячого музичного театру, «Лускунчик» йде на сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Він є однією з найрепертуарніших вистав театру. Ця постановка, створена Валерієм Ковтуном із талановитими театральними художниками В’ячеславом Окунєвим та Іриною Пресс, органічно поєднує глибоке проникнення в музику із яскравою казковістю та пієтетом до класичного танцю.

Виставу показували на гастролях та різноманітних міжнародних музичних фестивалях у Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Румунії, Німеччині, Швейцарії, Канаді.

Дванадцять місяців

«Дванадцять місяців» – дванадцятий твір, написаний для оперної сцени відомим композитором із Санкт-Петербурга Сергієм Баневичем, і третій – у репертуарі Музичного театру. Від 2006 на сцені Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва йде опера «Історія Кая та Герди», а від 2009 – музична казка-феєрія «Стійкий олов’яний солдатик», які стали улюбленими виставами для багатьох глядачів.

«Дванадцять місяців» Сергій Баневич написав у 2006 для Московського дитячого музичного театру, де твір того ж року  і був поставлений. Композитор присвятив цю оперну казку пам’яті видатного режисера Наталії Сац, засновника театру, який нині носить її ім’я.

У виставі задіяні молоді й талановиті актори, серед яких можна відзначити виконавицю головної ролі Дар’ю Литовченко. Диригент-постановник – нар. арт. України Олексій Баклан.

“Лускунчик” можна подивитись 25, 27, 29, 31 грудня та 3, 5, 8, 15, 29 січня, а «Дванадцять місяців» йтиме на сцені театру 26, 28, 30 грудня та 2, 4 січня. Початок вистав о 12 та 15-00.

 

 

 

 • Svit Zoryana

  впечатляющее событие в театральном мире!
  ЖИТТЯ ЯК ВТІЛЕННЯ МРІЇ
  Вечір, присвячений 75-річчю від дня народження народного артиста України ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА ДОРОШЕНКА.

  https://www.musictheatre.kiev.ua/ua/performance/166

  огромное достижение этого деятеля в театре КМАТОБ для дітей та юнацтва, на Мижигорской,2 когда он был со скандалом понижен в должности от директора до зам.директора после аудита, проведенного Департаментом культуры Киева, установившим что этот народный артист нецелевым использованием растратил финансовых средств аж на 4млн 500 тыс гривен, т.е. попросту присвоил себе эти бюджетные деньги. это абсолютная правда, я тогда работала в Департаменте культуры и лично проводила выездное собрание в театре КМАТОБ.

  интересный народ, эти артисты, когда театром КМАТОБ руководил этот юбиляр,
  на приём в Департамент культуры неоднократно приходили работники театра и
  слёзно просили навести порядок, в частности повлиять на Дорошенко чтобы он не задерживал выплату зарплаты на 3 месяца и дольше, этот “директор” народный артист, а попросту воришка альхен, злоуптреблял служебным положением и все финансовые средства, предназначенные для выплаты зарплаты а также для постановок новых спектаклей размещал на счетах банка под % и ждал, когда нарастут дивиденды для него, сами понимаете, %% с 1 млн грн за 3 – 4 мес, срок, на который обычно задерживали выплату зарплаты, это же приличное подспорье для народного артиста и его семьи, члены которой тоже работали в театре, такой себе семейный бизнес на распиле муниципального бюджета.
  и вот теперь эти артисты, которые просили найти управу на Дорошенка, поют и пляшут на сцене театра КМАТОБ во славу юбиляра, который создавал для низ финансовые проблемы.
  воистину сказано – ударили тебя по левой щеке – подставь правую.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
бюджет
Кожна бюджетна гривня має працювати на позитивні зміни – Кличко 21/02/2018 10:19
обмежений рух - ремонт
Сьогодні рух транспорту Харківським шляхопроводом обмежений 21/02/2018 10:06
Острів Муромець
Парк Дружби народів ліквідують, а острови Труханів та Муромець стануть рекреаційними зонами 20/02/2018 15:02
Різдвяний ярмарок
На цьому тижні пройдуть ярмарки у всіх районах столиці 20/02/2018 9:24
комунальні послуги
Разом із рахунками кияни отримають безкоштовні бюлетені 19/02/2018 14:03
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне