Експерти та журналісти обговорили гру футбольної збірної

За участі представників Федерації футболу України, офіційного спонсора збірної країни ТМ «Parimatch» та журналістів відбулось підбиття підсумків виступу національної збірної України з футболу в осінній частині відбіркового циклу до Чемпіонату світу 2018 року.

В рамках заходу, який мав формат “круглого стола” експерти футболу та профільні спортивні журналісти мали змогу обговорити актуальні футбольні теми. У зустрічі взяли участь: колишній тренер збірної України з футболу Йожеф Сабо, генеральний секретар Всеукраїнського об’єднання тренерів Анатолій Бузнік, Заслужений тренер України Олександр Іщенко та представник ТМ «Parimatch» Лариса Ірха-Зварун. Модератором заходу виступив прес-аташе ФФУ Олександр Гливинський.

Присутні мали змогу обмінятись думками щодо тактики тренерського штабу національної збірної та гри, власне, команди. Анатолій Бузнік відзначив хороші результати та тактику діючого тренера Андрія Шевченко: «Чинниками, на які орієнтується команда Шевченко – є професіоналізм, стратегія, відкритість та впевненість в тих людях, котрих запрошують для роботи в збірній, зокрема, тренерський штаб».

Особливе пожвавлення викликала тема майбутніх ігор. Активна дискусія зав’язалась між експертами та головним редактором журналу «Футбол» Артемом Франковим: « Якою є роль головного тренера, коли кількість гравців обмежена?». Йожеф Сабо виступив на захист та заявив: « Реальність є такою, що футболістів готують у клубах, а не в збірній. Тут вони проводять лише декілька днів перед матчем. Варто звернути увагу на «спеціалістів», які працюють у наших командах».

В рамках заходу, ТМ «Parimatch» закликала журналістів до активної співпраці у різноманітних соціальних заходах, що спрямовані на популяризацію футболу в Україні і підтримку наших спортсменів зі сторони суспільного загалу.

По закінченню офіційної частини заходу присутні продовжили неформальне спілкування. Всі були сповнені позитивними емоціями та висловили побажання, щоб подібні зустрічі проходили частіше.

футбол 2 3 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне