«Фарфор на пуантах» – у Національній опері – ФОТО

Виставка «Фарфор на пуантах. Мистецтво Lladró в кращих театрах світу» відкрилася у Національній опері. Це близько 20 порцелянових фігур на тему балету з колекції порцеляни Музею Lladró (Іспанія). Виставка відкрилася перед прем’єрою одноактних балетів «Ночі в садах Іспанії».

“Дивно, але чудовий балет “Трикутний капелюх” ніколи не ставили на українській сцені, тому це дуже визначна подія. Українська публіка також побачить балет “Ночі в садах Іспанії”, який, на мою думку, найкраще відображає той дух Іспанії, який можна відчути у Гранаді або у Кордові. І хоча ця музика вже звучала в Україні, сьогодні вона буде дуже гарним “додатком” до “Трикутного капелюха””, – сказав на відкритті виставки і перед виставою Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне.

Фарфор Lladró виставлений в якості постійних експонатів в Ермітажі, Королівському музеї мистецтва і історії в Брюсселі, Національному музеї кераміки в Валенсії і багатьох інших. До роботи над колекціями залучаються художники, дизайнери і скульптори зі світовими іменами, зокрема, Хайме Айон і Бодо Сперлайн. Більшість фігур виконані обмеженими тиражами і існують в світі лише в кількох примірниках.

Емблемою експозиції, розміщеної в Національній опері, стала унікальна композиція «Сутність танцю», створена скульптором Хосе Хав’єром Малаві. На особливу увагу заслуговують легендарні «Синій Бог» і «Жар-птиця», присвячені «Російським сезонам» Дягілєва в Парижі. Статуетки створені скульптором Вісенте Мартінесом за мотивами костюмів Леона Бакста.

Більшість привезених в Київ статуеток існують в одному екземплярі, тому і знаходяться вони в музеї компанії Lladró. Вартість кожної – від 250 тисяч доларів. Виставка працюватиме до липня 2017 року.

Фарфор на пуантах 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Фото Германа Богапова

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
маршрутки
Столична влада вдарить по маршрутках 17/02/2018 17:15
Фауст
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері 17/02/2018 12:18
метро святошин
Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту “Святошина” 16/02/2018 15:54
Південний міст
Уночі на вихідних буде обмежений рух по Південному мосту 16/02/2018 12:42
Батиєва гора
На схилі Батиєвої гори пройдуть протизсувні роботи 15/02/2018 23:33
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне