«Євгеній Онєгін» – у Національній опері 21 грудня

«Євгеній Онєгін» П.І.Чайковського чекає на Вас у Національній опері 21 грудня.

Опера «Євгеній Онєгін» з незмінним успіхом йде на столичній сцені з 1983 року. Тоді, режисер І.Молостова разом з диригентом С.Турчаком, художниками Ф.Ніродом та М.Левитською, яка створила ескізи костюмів, вдруге звернулася до прекрасної опери П.Чайковського (перший раз був у 1972 році, коли І.Молостова разом з диригентом О.Рябовим та художником  В. Левенталем створила цікаву, позначену багатьма творчими знахідками інтерпретацію «Онєгіна»). І кожного разу цей шедевр світової оперної класики дарує глядачам чудову можливість зустрітися із видатними оперними виконавцями.

В рамках проекту «Українські оперні зірки у світі» цього разу на сцену Національної опери вийдуть одразу два запрошених солісти – це Ольга Микитенко (Татьяна) та Олександр Цимбалюк (Князь Гремін). Для кожного з них ролі в «Євгенії Онєгіні» є знаковими.

Ольга Микитенко

Так Ольга Микитенко в 2007 році саме в ролі Тетяни брала участь в постановці всесвітньо відомого режисера Петера Штайна під керівництвом одного з найталановитіших молодих диригентів сучасності Кирила Петренка в Opéra de Lyon – постановка мала величезний успіх, тож у 2010 р. співачку запросили знову. Ольга – лауреат найпрестижнішої оперної нагороди світу – Гран-прі конкурсу ім. Марії Каллас, запрошена солістка Metropolitan Opera (США), Gran Teatre del Liceu (Іспанія), Royal Opera House (Швеція), Teatro dell’Opera di Roma та Teatro di San Carlo (Італія) та ін.

А Олександр Цимбалюк в ролі Князя Греміна в квітні 2016 року виходив на сцену Гамбурзької державної опери.

Також головні партії виконують: Олександр Мельничук (Євгеній Онєгін), Юрій Аврамчук (Ленський), Ірина Петрова (Ольга).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
- фильмы в кинотеатрах Украины