Євробачення-2017 пройде в МВЦ на Лівому березі у Києві

Опубліковано: 09/09/2016 11:36
Автор: admin
Рубрика: Новини, Статті

Оргкомітет з підготовки та проведення Євробачення-2017 нарешті назвав місто, яке буде проводити пісенний конкурс в Україні. З великою перевагою виграв Київ. Конкурс відбудеться в столичному МВЦ на Лівому березі.

За столицю віддали свої голоси 19 представників оргкомітету, головний конкурент Одеса отримала два голоси, натомість ще один фіналіст – Дніпро – не тримав жодного.

Спочатку за право приймати конкурс боролися шість українських міст – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та Херсон. Після першого етапу відбору у фінал потрапили Дніпро, Одеса та Київ.

Дніпро поступилося Києву головним чином через брак готелів. Натомість проблемою Одеси – стала неремонтована злітна смуга місцевого аеропорту, вважає міністр культури Євген Нищук. Зрештою, вагомим фактором у виборі переможця було безпекове питання: близькість Одеси до Придністров’я, а Дніпра до лінії зіткнення на фронті додали ваги Києву, повідомляє Радіо Свобода.

Конкурс планують провести на Лівому березі – у Міжнародному виставковому центрі. Тому одне з завдань міста: налагодити транспортне сполучення між правим і лівим берегом.

«Розгрузити Дніпровський міст, тим самим поєднати приємне з корисним можна, запровадивши річкові трамваї, які потім залишаться для Києва назавжди», – говорить Нищук.

На проведення пісенного конкурсу київська влада готова витратити 200 мільйонів гривень, та близько мільярда – на побудову інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx