Хрещатик залишать пішоходним у вихідні дні

Нещодавно київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження, згідно з яким у суботу Хрещатик буде відкритий для пішоходів лише ввечері. Такий порядок діятиме до 31 грудня цього року. Але, як стало відомо згодом, київська адміністрація не має наміру відкривати головну вулицю для руху автотранспорту безстроково і без обмежень.

Снимок экрана 2016-02-18 в 14.30.44

Про це повідомив директор департаменту міського благоустрою КМДА Дмитро Білоцерковець у Facebook. “Хочу розвіяти міф відносно нібито прийнятого рішення про відкриття Хрещатика для автомобільного руху у вихідні та святкові дні. Таке не те, що робити, таке навіть обговорювати не варто”, – пише чиновник.

За його словами, виносити це питання на громадське обговорення можна лише тоді, коли буде остаточно завершена реконструкція Поштової площі, Набережної, і будуть облаштовані інші пішохідні зони вихідного дня.

“Також варто наголосити, що це абсолютно нормальна практика створювати пішохідні зони вихідного дня на ключових міських локацій, які підвищують, як туристичний інтерес, так і комфорт киян. Хрещатик завжди був пішохідним у вихідні, і так має бути і в майбутньому”, – підсумував Білоцерковець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне