Київ збільшує обсяги виробництва

У столиці за 9 місяців поточного року в п’яти з дев’яти галузей промисловості відбулось збільшення обсягів виробництва продукції. Про це з посиланням на статистичні дані повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, на загальний спад виробництва впливає переорієнтування підприємств на західні ринки.

Що стосується збільшення, воно відбулося у виробництві текстильному, одягу та шкіри – на 34,6%, випуску хімічних речовин і хімічної продукції – на 12,3%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та будівельних матеріалів – на 10,7%, виробництві основних фармацевтичних виробів – на 4%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 2,5%.

«Звісно, нам хотілося б, аби усі показники зростали, і зі свого боку влада міста докладає для цього всіх зусиль. Так, завдяки співпраці з німецьким фондом ми спростили доступ підприємців до недорогих ресурсів, що, впевнений, дасть їм реальні можливості для розвитку. Однак є низка питань, вирішення яких ускладнене. Наприклад, переважна більшість містян не хоче, щоб у районі з’являлося промислове виробництво. Люди хочуть бачити його поза межами міста. І це не може не впливати на ситуацію», – зауважив перший заступник голови КМДА.

На його думку, частково вирішити цю ситуацію може прийняття Генерального плану.

«Ми вже тривалий період працюємо над цим документом, і він має стати основою для планування і впорядкування міського простору. Це важливо для сьогодення, але ще більш важливо для майбутнього розвитку столиці», – переконаний Геннадій Пліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
стрибки у воду
Київ уперше прийматиме Чемпіонат світу зі стрибків у воду 18/07/2018 11:15
ціни на ярмарку
Де пройдуть ярмарки цього тижня 18/07/2018 10:22
Віталій Кличко
Кличко святкуватиме день народження у таборі 18/07/2018 10:07
тролейбус
Проїзд для пільговиків залишиться безкоштовним – Кличко 15/07/2018 10:40
Метро
З 14 липня проїзд у громадському транспорті коштуватиме 8 гривень 13/07/2018 12:09
Нові об'єкти
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
Відгуки
продовження Гірськолижний курорт красія сподобається тим хто не любить черги на підйомниках. Красія гарна альтернатива Буковелі, особливо підійде для тих хто не г...Вітя Летять роки, мов чайки над водою, І разом з ними доля непроста. А ти завжди лишайся молодою, Живи у щасті й радості до ста. Бажаю тобі радісних св...church What a material of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge concerning unpredicted feelings. https://www.youtube.com/watch?v=m92B8nF8r7Q...Де пройдуть ярмарки цього тижня | Київ1 - сітігайд #1 […] проведені сезонні ярмарки. Проте, продовжує діяти “літня” заборона (на період спеки) на продаж м’ясних та молочних […...MichaelFreek Interpult Studio поможет вам реализовать эффективную рекламную кампанию и привести клиентов из интернета. Вы можете использовать любой набор инструм...Dannyfuh Gеt up tо $ 20,000 реr dаy with our рrogram. Wе arе a team of еxperienced progrаmmers, wоrked more than 14 months on this prоgrаm аnd nоw еverything...alexa düşürme yöntemleri Apple now has Rhapsody as an app, which is a great start, but it is currently hampered by the inability to store locally on your iPod, and has a disma...alexa düşürme teknikleri Zune and iPod: Most people compare the Zune to the Touch, but after seeing how slim and surprisingly small and light it is, I consider it to be a rath...alexa düşürme teknikleri I'll gear this review to 2 types of people: current Zune owners who are considering an upgrade, and people trying to decide between a Zune and an iPod...alexa düşürme hilesi Hands down, Apple's app store wins by a mile. It's a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft ha...
Популярне