Київ збільшує обсяги виробництва

У столиці за 9 місяців поточного року в п’яти з дев’яти галузей промисловості відбулось збільшення обсягів виробництва продукції. Про це з посиланням на статистичні дані повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, на загальний спад виробництва впливає переорієнтування підприємств на західні ринки.

Що стосується збільшення, воно відбулося у виробництві текстильному, одягу та шкіри – на 34,6%, випуску хімічних речовин і хімічної продукції – на 12,3%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та будівельних матеріалів – на 10,7%, виробництві основних фармацевтичних виробів – на 4%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 2,5%.

«Звісно, нам хотілося б, аби усі показники зростали, і зі свого боку влада міста докладає для цього всіх зусиль. Так, завдяки співпраці з німецьким фондом ми спростили доступ підприємців до недорогих ресурсів, що, впевнений, дасть їм реальні можливості для розвитку. Однак є низка питань, вирішення яких ускладнене. Наприклад, переважна більшість містян не хоче, щоб у районі з’являлося промислове виробництво. Люди хочуть бачити його поза межами міста. І це не може не впливати на ситуацію», – зауважив перший заступник голови КМДА.

На його думку, частково вирішити цю ситуацію може прийняття Генерального плану.

«Ми вже тривалий період працюємо над цим документом, і він має стати основою для планування і впорядкування міського простору. Це важливо для сьогодення, але ще більш важливо для майбутнього розвитку столиці», – переконаний Геннадій Пліс.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
прапор
Київ встановить 75-метровий флагшток з найбільшим прапором України 14/12/2017 11:54
бюджет
У держбюджеті-2018 суттєво враховані інтереси столиці – Кличко 14/12/2017 11:36
Київ вивчить англійську
Київ запускає масштабний проект з масового безкоштовного вивчення англійської мови 13/12/2017 13:24
Кубок чемпіонів
Київ готовий прийняти Фінал Ліги чемпіонів краще, ніж Євробачення – Кличко – ФОТО, ВІДЕО 13/12/2017 12:21
ціни на ярмарку
Ярмарки цього тижня відбудуться у всіх районах Києва 13/12/2017 11:54
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Анатолій Оце по нашому , штани рвані і ті не тримаються . А прапор встановимо високий , верх цинізму ....Київ готовий прийняти Фінал Ліги чемпіонів краще, ніж Євробачення – Кличко – ФОТО, ВІДЕО | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Вася Пить меньше нада)))...Вася Вот сволочи! Чужими руками снег убирают а скажут что они сами убрали. так за это еще и бабки снимут себе......Александр Грабецкий Опять эти идиоты опоздали... ночью нужно было его убирать, снег уже превратился в лед. Ни чего не меняется, все говорят что это потому что Кличко тупо...alex гарна справа - хай все вдасться!...Evgeny Vovk Ничесе, Витаха! План перевыполнил? даже твои заказчики не рассчитывали, что ты столько земли освободишь от людского бизнеса?:)) Теперь тупо придется,...академик Вернадский Это так вовремя, это так необходимо... Вот где еще можно денег натырить, пока разъяренный народ не открутил голову этим "заботливым, крепким, городски...Григорій Вус ніхто нічого не чистить сьогодні по дорозі в поліклініку впав два рази...Геннадій Пліс подав у відставку з посади першого заступника мера – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] у тому, що Геннадій Пліс активно просував ініціативу Kyiv Smart City, яка останнім часом […]...
Популярне