Київ бореться з потопом на правому березі

У столиці долають наслідки негоди, через яку багато доріг і тротуарів переважно на правому березі перетворилися на непрохідні, на дорогах утворилися затори, а у деяких місцях – підтоплення. Для оперативного очищення та ремонту зливоприймачів та оглядових колодязів у кожному ШЕУ створено гідротехнічну службу, яка працює у цілодобовому режимі. До боротьби із наслідками негоди задіяні всі технічні та аварійні служби.

потоп

«Ми спостерігаємо значні, а подекуди просто критичні підтоплення у більшості районів столиці. Це спричиняє затори і ускладнює ситуацію на дорогах. Так, із 15:40 у столиці введено режим «недотримання графіку руху» на трамвайних та тролейбусних маршрутах на низці вулиць столиці – Щусєва, Грекова, Теліги та інших. Зараз там працюють служби комунальних підприємств, ситуація поліпшується, адже дощ тимчасово припинився», – повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Через скупчення автотранспорту після зливи ускладнено рух трамваїв маршрутів №№ 1, 3 на ділянці вул. Жилянська – вул. Старовокзальна.

За словами заступника голови КМДА, через інтенсивні опади у столиці бригади гідротехнічних служб підприємств КК «Київавтодор» працюють у посиленому цілодобовому режимі, однак підтоплення ділянок вулично-дорожньої мережі вже сталося. Очищення зливостоків проводиться неодноразово, адже тільки так можна забезпечити сталу пропускну здатність дощової каналізації, а води зараз надто багато.

«Об’єктивною причиною, що призводить до того, що у деяких місцях Києва під час значних і особливо так званих «залпових» опадів зливова каналізація не спроможна миттєво пропустити всю кількість води, є також і стан інженерних мереж. Більшість із них, у тому числі і зливова каналізація столиці, були побудовані у середині XX сторіччя і не були розраховані на існуючу кількість інфраструктурних об’єктів», – підкреслив заступник голови КМДА.

Щоб мінімізувати кількість таких місць у столиці, «Київавтодор» під час проведення робіт із реконструкції та капітального ремонту об’єктів вулично-дорожньої мережі міста здійснює роботи з заміни або прокладання нової дощової каналізації у місцях, де це необхідно. Однак така заміна також потребує часу.

«Разом із тим, об’єкти гідротехнічних споруд, у тому числі зливоприймачі та оглядові колодязі, знаходяться на балансі не лише підприємств комунальної корпорації «Київавтодор», а й інших служб та комунальних підприємств столиці. Тож маємо швидко з’ясувати, у чиєму підпорядкуванні знаходиться конкретний об’єкт і чи достатньо зроблено для виправлення ситуації», – зазначає Дмитро Давтян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
світильники
На Набережному шосе міняють ртутні та натрієві світильники на світлодіодні 18/08/2018 17:04
потоп
Київ здійснить реконструкцію системи стокової каналізації – Кличко 18/08/2018 10:03
На День незалежності метро і наземний транспорт працюватимуть на 2 години довше 15/08/2018 10:29
LED
Цього року 12 тисяч світильників у місті замінять на LED 14/08/2018 12:22
ярмарка
Де відбудуться ярмарки цього тижня 14/08/2018 11:56
Нові об'єкти
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
Відгуки
ocujuinusaso http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eespomeqiji http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...oetbodu http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uzafojecfna http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uukemoyawaec http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...urooqag http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eyonuduguje http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...azegujoxic http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...auwebol http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eodimiopugeho http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...
Популярне