Київ демонтує зайву рекламу до Євробачення – Резніков

Читайте також

США та Україна готуються до повномасштабного відновлення

В Американській торговельній палаті відбувся другий Американсько-український форум партнерства. Форум зібрав топ-менеджерів бізнесу, урядовців та лідерів думок.

Мешканець столиці просив 1200 доларів за автомат Калашникова

У Києві оперативники затримали чоловіка за збут зброї та боєприпасів. Інформацію про місцевого мешканця, який намагається продати автомат Калашникова, отримали співробітники карного розшуку Шевченківського управління поліції.

На Київ ідуть заморозки

На Київ та область ідуть заморозки, повідомили в Українському гідрометцентрі. Вони очікуються вночі 20 квітня.

У Києві працює єдиний номер допомоги

Якщо у вас раптово зникло світло або вода, дізнатися, коли послугу відновлять, можна за єдиним номером 15-57.

Критичні години змінилися

В Україні через суттєве похолодання 17 квітня ускладнилася ситуація в енергетиці. Щоб в енергосистемі не виникло критичних дисбалансів та енергетикам не довелося запроваджувати відключення світла, кожного українця просять економити світло.

Поділитися

Заступник голови КМДА Олексій Резніков наголосив, що Київ напередодні Євробачення-2017 треба звільнити від зайвої реклами. 

«Лідери рекламного ринку згодні, що обличчя міста треба змінювати. Вони згодні на саморегуляцію та наразі ми відпрацьовуємо пілотний проект до «Євробачення-2017», у рамках якого будуть обрані декілька місць концентрації, де є перебор із рекламними конструкціями. Разом із операторами ми розробимо схеми, які відображатимуть правильне розміщення рекламних засобів, і до пісенного конкурсу покажемо, як співпрацює місто й бізнес», – сказав Резніков.

Варто зауважити, що впродовж 2015 року демонтовано 3813 конструкцій, а в 2014 – всього 1600. Серед 5032 демонтованих у 2016 році конструкцій – 125 наземних лайтпостерів, 680 білбордів, понад 2000 холдерів, баннери та перетяжки над дорогами.

Нагадаємо, вже цьогоріч будуть прийняті нові правила розміщення зовнішньої реклами в Києві.

Так, згідно з ними, у розміщенні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від розміру конструкцій – між найменшими форматами – сітілайтами – 40 метрів, і так далі, до 150 метрів між великими форматами – білбордами.

Також більш жорстким буде підхід до визначення тої чи іншою форматної зони з розміщення рекламних засобів.

Нові правила включатимуть, серед іншого, уточнення дозволених і заборонених форматів конструкцій та їхніх розмірів, схеми розміщення реклами на території міста, буде приділено особливу увагу безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП тощо.

Олексій Резніков також виступає за розподіл місць для розміщення рекламних конструкцій на конкурсних засадах.

Завдяки введенню конкурсних умов корупційна складова й можливе «докладання руки» окремого посадовця та будь-який персоніфікований вплив на вибір компанії, якій надається місце для розміщення конструкції, зійде на «нуль».

Усі ці та інші нововведення призведуть до істотного скорочення зовнішньої реклами в Києві та очищення міста від візуального шуму.