Київ формально перевели у «помаранчеву» зону

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19, Київ увійшов до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки. Відтак, за рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій, у столиці знову запровадять низку обмежень. Про що відзвітував мер Києва Віталій Кличко. Але при цьому заходи карантину практично ніяк не відображаються на діяльності різних закладів. Тобто, всі продовжують працювати, і це втішно.

«Новини, на жаль, – невтішні. Київ потрапив до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки. Це визначила урядова комісія з надзвичайних ситуацій», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що входження у «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки передбачає наступні обмеження:

  • Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів дозволене за участю не більше 220 осіб. – Одна особа на 10 кв. метрів площі будівлі.
  • Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, – крім готелів.
  • Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.
  • Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
  • Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 кв. м. приміщення.
  • Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів у столиці та передмісті.
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.

«Я хочу звернутися до Національної поліції! Ситуація із захворюваністю у столиці, як і в країні, – складна. Більшість хворих лікуються на самоізоляції. У багатьох пацієнтів, які отримали позитивний результат на вірус, хвороба протікає безсимптомно. І деякі хворі поводяться безвідповідально – відвідують громадські заклади. Поліція, що отримує дані про хворих, зобов’язана відслідковувати переміщення пацієнтів, які перебувають на самоізоляції. І контролювати дотримання ними умов самоізоляції. Як того вимагає законодавство», – підкреслив Віталій Кличко.