«Київ Модерн-балет» отримає свій театр

Київ Модерн Балет
Опубліковано: 08/06/2017 14:44

Із огляду на визнання колективу сучасного танцю «Київ Модерн-балет» на чолі з балетмейстером Раду Поклітару не лише в Україні, але і за її межами, КМДА підготувала проект рішення щодо виокремлення театру в окремий заклад культури та надання йому статусу академічного. Про це повідомила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

Сьогодні творчий колектив  здійснює творчу діяльність у складі Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва (КМАТОБ).

«Київ Модерн-балет», безсумнівно, став брендом у культурному житті України. Унікальна репертуарна політика цього колективу виходить за межі творчої концепції «Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва» та сьогодні фактично формує сучасне хореографічне мистецтво. На мою думку, місто має підтримати єдиний у країні професійний театр сучасного танцю, надавши йому відповідний статус», – повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, підставою розробки цього рішення є необхідність створення умов для розвитку в Києві сучасного хореографічного мистецтва як окремого виду театрального мистецтва. У зв’язку з цим, депутатам Київради незабаром буде запропоновано порушити клопотання перед Міністерством культури України про надання закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Театр «Київ Модерн-балет» статусу академічного.

Трупа сучасної хореографії «Київ Модерн-балет» створена у 2006 році балетмейстером Раду Поклітару, який за час існування колективу створив понад 15 одноактних і повнометражних балетів. Уже перша робота трупи «Кармен.TV» була нагороджена у 2007 році театральною премією «Київська пектораль» у двох номінаціях: «Краща вистава року» та «Краща робота балетмейстера». У 2008 році за балети «Веронський міф: Шекспірименти», «Болеро», «Дощ» та «Лускунчик» колектив став володарем «Київської пекторалі» у номінації «Подія року».

У червні 2013 відбулася прем’єра балету «Лебедине озеро. Сучасна версія» – п’ятнадцятої постановки Раду Поклітару в «Київ Модерн-балеті» та першої, здійсненої трупою спільно з симфонічним оркестром театру.

«Київ Модерн-балет» із успіхом гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Тайланді, Білорусі, Молдові, Росії та багатьох містах України. Вистави Р. Поклітару демонстрували на багатьох міжнародних музичних і театральних фестивалях.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
камера відеоспостреження
Біля деяких пам’ятників з’являться камери спостереження 21/11/2017 12:55
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне