Київ планує підписати договір з Сеулом – Пліс

У КМДА мають намір підписати договір про міста-побратими між Сеулом (Республіка Корея) та Києвом. Про це журналістам повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, який нещодавно повернувся з робочого візиту в Корею.

«Основною метою моєї поїздки до Сеулу стало обговорення питання побратимства міст. І ми фактично підготували драфт такого документу, який після обговорення ми будемо готові представити», – сказав він.

Зараз, заначив Геннадій Пліс, міста мають намір співпрацювати з питань розвитку, зокрема, впровадження електронного квитка в транспорті та вдосконалення інфраструктури.

«Корейці висловлюють значний інтерес до нашого бізнесу, їм цікаві інвестиційні проекти, які можна спільно реалізовувати в Києві, вони вбачають можливості для себе практично в усіх сферах економіки. Нам було про що поговорити, і я думаю, що питання інвестування в нашу столицю може принести неабиякий економічний зиск – для них і зручності, нововведення інновації, які працюватимуть на благо міста – для його мешканців. А це – одне з основних завдань для влади», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне