Київ активно створює муніципальну поліцію – Бондаренко

У боротьбі за безпеку на вулицях міста столиця пішла найоптимальнішим шляхом і активно працює над створенням муніципальної поліції. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

«Зараз ми вже маємо громадське формування «Муніципальна варта», наділене певними повноваженнями для підтримки громадського порядку на вулицях. Місто також створює муніципальну охоронну компанію, яка буде забезпечувати безпеку, наприклад, у комунальних закладах, таких як школи, дитячі садки, лікарні. Незважаючи на очікуваний спротив з боку інших охоронних компаній, місто впевнено йде до своєї мети і, таким чином, скоро в нас уже буде два основних складники майбутньої муніципальної поліції», – повідомив Володимир Бондаренко.

Керівник апарату КМДА зауважив, що муніципальна поліція функціонує у багатьох країнах світу.

«Її структура, організація та функціонал доволі однаковий – підтримання громадського порядку на вулицях і допомога національній поліції. Муніципальна поліція не веде власних розслідувань, у неї немає оперативно-розшукових підрозділів, натомість муніципальне формування патрулює вулиці та здійснює охорону правопорядку», – додав він.

Володимир Бондаренко наголосив, що статистика минулого року свідчить: 49% кримінальних правопорушень – це фактично крадіжки. Більша частина цієї статистики – вуличні злочини. Тому часу дискутувати вже немає, необхідно  активно працювати задля ліквідації безладу на вулицях міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне