Київ заготував понад 20 тисяч тонн солі і 46 тисяч тонн піску – Кличко

Київ ретельно підготувався до утримання доріг взимку. Зокрема, комунальники заготували понад 20 тисяч тонн солі і 46 тисяч тонн піску, відремонтували та закупили нову снігоприбиральну техніку. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю телеканалу «Київ».

«Ми входимо в зимовий період, тому повинні бути готові до прибирання снігу. Зараз уже готові 380 автівок для роботи в місті. Частину техніки ми купили, частину отримали як подарунок від німецького уряду – Man, Mercedes. Вони не нові, але в ідеальному стані. Ця техніка стане великою підмогою у прибиранні», – зазначив мер.

Віталій Кличко також зауважив, що цього року столиця закупила 10 багатофункціональних машин. Крім того, комунальники заготували понад 20 тисяч тонн солі та 46 – піску, які зараз зберігаються на базах «Київавтодору». Мер заспокоїв киян, що взимку на вулицях не будуть використовувати ніяких реагентів.

«Ніяких хімічних речовин ми не використовуємо. Тільки харчова сіль, яка розмішується з піском», – зауважив Віталій Кличко.

Міський голова подякував керівникові КК  «Київавтодор» Олександру Густєлєву та усім працівникам корпорації за їх відповідальне ставлення до роботи.

«Впевнений, що з такою командою зимовий сезон ми пройдемо без будь-яких форс-мажорів. Ми готові до будь-яких несподіванок і зможемо подолати складнощі, які виникатимуть зі снігом», – підкреслив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx