Київ збільшить кількість шкіл та дитячих садочків

Київська міська влада має намір і надалі збільшувати кількість інклюзивних навчальних закладів – шкіл та дитячих садочків, а також залучати якомога більше фахівців із впровадження інклюзивної освіти.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час відкриття спеціалізованого тренінгу для працівників освітньої сфери «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», що відбувся у рамках Соціальної програми Дружини Президента України Марини Порошенко.

«Київ на сьогодні лідирує серед українських міст щодо рівня впровадження інклюзії у освітніх закладах. Так, за останні два роки кількість столичних шкіл з інклюзивною формою навчання збільшилася в 2 рази, а кількість інклюзивних класів – у 3,4 рази. Ми прагнемо зробити усе можливе, щоб максимальна кількість особливих дітей могла навчатися з однолітками», – підкреслила вона.

Зокрема, за словами Ганни Старостенко, для досягнення цієї мети необхідно:

  • створити всі необхідні умови у навчальному закладі для особливих дітей – облаштувати пандуси, вбиральні, спеціальні кімнати відпочинку, побудувати ліфти, де це необхідно тощо;
  • забезпечити відповідну підготовку вчителів;
  • забезпечити заклади відповідними фахівцями – асистентами, соціальними працівниками, медиками;
  • забезпечити транспортом ті заклади, які мають у цьому потребу (відповідно до нозології дітей, які у ньому навчаються).

«На сьогодні Київ активно працює над впровадженням усіх перелічених умов – згідно з цільовою програмою «Освіта Києва. 2016-2018», інклюзивна освіта визначена пріоритетом у діяльності міста. Ми заклали відповідне фінансування та ставимо для себе мету за найближчі три роки збільшити кількість інклюзивних освітніх закладів принаймні на 30%», – додала вона.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
відлига
Київ бореться з можливими підтопленнями 14/03/2018 10:50
Південний міст
Рух Південним мостом частково обмежать через ремонт сьогодні та у наступні дні 13/03/2018 12:31
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне