«Київаудит» – інформація про будь-яке підприємство

Столична влада презентувала громадськості унікальний проект – портал «Київаудит», на якому можна отримати інформацію про будь-яке підприємство. Про це розповіла в.о. директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Оксана Колтик.

«На сайті kyivaudit.gov.ua є всі дані не лише про діяльність самого Департаменту з повною деталізацією, але й про усі структурні підрозділи, перевірки, штатні дані тощо. Тобто ви можете отримати всю необхідну інформацію (від контактної до деталізованої фінансової) на одному порталі», – зазначила Оксана Колтик.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс переконаний, що проект унікальний для України. «Зараз працює багато антикорупційних порталів із непоганою інформацією у тій або іншій сфері. Але таких, які б фактично містили одразу все, немає. Тобто «Київаудит» – перший і єдиний реально працюючий проект, основне завдання якого – не формальний звіт, а реальна протидія корупції. Адже інформацію, яка потрапляє до «Київаудиту», неможливо змінити в онлайн-режимі, і всі зміни, які хоче здійснити те чи інше підприємство, мають бути мотивовані. Навіть більше – ви можете відслідковувати динаміку у фінансових показниках за результатами звітів чи аудитів. Це те, чого ми прагнемо – повна прозорість. Коли керівник комунального підприємства знає, що кожен його крок фіксується, він тричі подумає, чи допускати те або інше порушення», – переконаний перший заступник голови КМДА. Він також зазначив, що ті підрозділи, які працюють «чисто», взагалі не помічають перевірок та аудитів, але для тих, хто має порушення, робота з «Київаудитом» перетворюється на справжнє випробування.

«Ми нещадні до тих, хто прагне до тінізації. Завдання таких проектів – не виправляти результати уже скоєних порушень, а запобігати їм», – підкреслив Геннадій Пліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
стрибки у воду
Київ уперше прийматиме Чемпіонат світу зі стрибків у воду 18/07/2018 11:15
ціни на ярмарку
Де пройдуть ярмарки цього тижня 18/07/2018 10:22
Віталій Кличко
Кличко святкуватиме день народження у таборі 18/07/2018 10:07
тролейбус
Проїзд для пільговиків залишиться безкоштовним – Кличко 15/07/2018 10:40
Метро
З 14 липня проїзд у громадському транспорті коштуватиме 8 гривень 13/07/2018 12:09
Нові об'єкти
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
Відгуки
pocket knives high quality I'm noot ѕure why but this websikte is loading incredibly slow forr me. Is anyone else having this problem or is it a probⅼem oon my end? I'll che...ofmryaq http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...ezfoweguq http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...ubigacij http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...atehceoox http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...продовження Гірськолижний курорт красія сподобається тим хто не любить черги на підйомниках. Красія гарна альтернатива Буковелі, особливо підійде для тих хто не г...Вітя Летять роки, мов чайки над водою, І разом з ними доля непроста. А ти завжди лишайся молодою, Живи у щасті й радості до ста. Бажаю тобі радісних св...church What a material of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge concerning unpredicted feelings. https://www.youtube.com/watch?v=m92B8nF8r7Q...Де пройдуть ярмарки цього тижня | Київ1 - сітігайд #1 […] проведені сезонні ярмарки. Проте, продовжує діяти “літня” заборона (на період спеки) на продаж м’ясних та молочних […...MichaelFreek Interpult Studio поможет вам реализовать эффективную рекламную кампанию и привести клиентов из интернета. Вы можете использовать любой набор инструм...
Популярне