«Київаудит» – інформація про будь-яке підприємство

Столична влада презентувала громадськості унікальний проект – портал «Київаудит», на якому можна отримати інформацію про будь-яке підприємство. Про це розповіла в.о. директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Оксана Колтик.

«На сайті kyivaudit.gov.ua є всі дані не лише про діяльність самого Департаменту з повною деталізацією, але й про усі структурні підрозділи, перевірки, штатні дані тощо. Тобто ви можете отримати всю необхідну інформацію (від контактної до деталізованої фінансової) на одному порталі», – зазначила Оксана Колтик.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс переконаний, що проект унікальний для України. «Зараз працює багато антикорупційних порталів із непоганою інформацією у тій або іншій сфері. Але таких, які б фактично містили одразу все, немає. Тобто «Київаудит» – перший і єдиний реально працюючий проект, основне завдання якого – не формальний звіт, а реальна протидія корупції. Адже інформацію, яка потрапляє до «Київаудиту», неможливо змінити в онлайн-режимі, і всі зміни, які хоче здійснити те чи інше підприємство, мають бути мотивовані. Навіть більше – ви можете відслідковувати динаміку у фінансових показниках за результатами звітів чи аудитів. Це те, чого ми прагнемо – повна прозорість. Коли керівник комунального підприємства знає, що кожен його крок фіксується, він тричі подумає, чи допускати те або інше порушення», – переконаний перший заступник голови КМДА. Він також зазначив, що ті підрозділи, які працюють «чисто», взагалі не помічають перевірок та аудитів, але для тих, хто має порушення, робота з «Київаудитом» перетворюється на справжнє випробування.

«Ми нещадні до тих, хто прагне до тінізації. Завдання таких проектів – не виправляти результати уже скоєних порушень, а запобігати їм», – підкреслив Геннадій Пліс.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне