«Київаудит» – інформація про будь-яке підприємство

Колтик та Пліс
Опубліковано: 03/03/2016 17:34

Столична влада презентувала громадськості унікальний проект – портал «Київаудит», на якому можна отримати інформацію про будь-яке підприємство. Про це розповіла в.о. директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Оксана Колтик.

«На сайті kyivaudit.gov.ua є всі дані не лише про діяльність самого Департаменту з повною деталізацією, але й про усі структурні підрозділи, перевірки, штатні дані тощо. Тобто ви можете отримати всю необхідну інформацію (від контактної до деталізованої фінансової) на одному порталі», – зазначила Оксана Колтик.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс переконаний, що проект унікальний для України. «Зараз працює багато антикорупційних порталів із непоганою інформацією у тій або іншій сфері. Але таких, які б фактично містили одразу все, немає. Тобто «Київаудит» – перший і єдиний реально працюючий проект, основне завдання якого – не формальний звіт, а реальна протидія корупції. Адже інформацію, яка потрапляє до «Київаудиту», неможливо змінити в онлайн-режимі, і всі зміни, які хоче здійснити те чи інше підприємство, мають бути мотивовані. Навіть більше – ви можете відслідковувати динаміку у фінансових показниках за результатами звітів чи аудитів. Це те, чого ми прагнемо – повна прозорість. Коли керівник комунального підприємства знає, що кожен його крок фіксується, він тричі подумає, чи допускати те або інше порушення», – переконаний перший заступник голови КМДА. Він також зазначив, що ті підрозділи, які працюють «чисто», взагалі не помічають перевірок та аудитів, але для тих, хто має порушення, робота з «Київаудитом» перетворюється на справжнє випробування.

«Ми нещадні до тих, хто прагне до тінізації. Завдання таких проектів – не виправляти результати уже скоєних порушень, а запобігати їм», – підкреслив Геннадій Пліс.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне