«Київавтодор» готовий оперативно прибирати сніг

У зв’язку із погіршенням погодних умов фахівці шляхово-експлуатаційних підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» обстежують вулично-дорожню мережу та, у разі необхідності, проводять превентивну обробку дорожнього покриття для запобігання виникнення слизькості.

Зокрема, таку обробку дорожнього покриття посипальними матеріалами здійснено на мостах через Дніпро та на ділянках вулиць зі складними умовами руху. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Комунальна корпорація уважно слідкує за ситуацією та, у разі ускладнення погодних умов і збільшення опадів у вигляді мокрого снігу, задіюватиме необхідну кількість техніки, щоб забезпечити безпечні умови руху вулицями і дорогами столиці.

Нагадаємо, що з 1 листопада, для забезпечення безпеки дорожнього руху у випадку різкого погіршення погодних умов, усі шляхово-експлуатаційні підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» переведені на цілодобове чергування. Так, у дві зміни цілодобово чергують 109 снігоочищувачів, 109 солерозкидувачів, 62 трактори зі снігоочисним обладнанням, 32 навантажувачі посипальних матеріалів, 6 снігонавантажувачів, а також 15 одиниць багатофункціональної техніки, яку нещодавно Київ отримав із Німеччини.

Усі підприємства корпорації мають необхідний запас посипальних, паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи та оперативної обробки вулично-дорожньої мережі на випадок снігопадів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx