«Київавтодор» робить дорожню розмітку з червоно-білої бруківки

Комунальна корпорація «Київавтодор» продовжує впровадження інноваційних технологій у роботі. Вже декілька днів на вул. Богдана Хмельницького (в районі посольства Німеччини) тривають роботи з облаштування кольорової бруківки у вигляді розмітки 1.14.3 «Пішохідний перехід» червоно-білого кольору.

Як наголошує корпорація, нанесення розмітки на таких покриттях як бруківка є загальною проблемою. У Європі, в центральних історичних частинах  міст, дорожня розмітка вимощена з бруківки.

Причина – слаба адгезія фарбових матеріалів та каміння. Як наслідок, горизонтальна розмітка, що нанесена за допомогою спеціальних фарб та пластиків, дуже швидко зношується під впливом коліс автомобілів.

Саме тому комунальна корпорація «Київавтодор» по-новому підійшла до вирішення цього питання, влаштувавши дорожню розмітку з червоно-білої бруківки, виготовленої із бетону підвищеної міцності товщиною 12 см. Також при нанесенні спеціальних фарб були використані склокульки. Завдяки спеціальним технологіям на покритті плитки забезпечено шорсткість, яка відповідає вимогам стандартів з безпеки руху. Гарантія на плитку складає не менше ніж 10 років.

Суттєво, що на закупівлю бруківки не було витрачено бюджетні кошти: матеріали для експерименту безкоштовно надав один із виробників бетону в столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo 16/09/2018 10:47
Трамп англійська
На Хрещатику проходить «Маркет мов» – ФОТО 15/09/2018 10:25
Оскар
«Оскар» встановив перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор – ВІДЕО, ФОТО 14/09/2018 11:11
День батька
У парку «Перемога» відбудеться «День батька» 14/09/2018 10:10
ляльки puppet
Ляльки пройшлись по столиці 13/09/2018 10:49
Нові об'єкти
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Відгуки
Buhclous iknowallnews.com...Jameswic http://tmirb.us/soma-adult-dosing/ ThundSpectunenOtraug...RogerRap Надеваем трусы обратно, все отменяется! » Chel - week. Женский онлайн журнал. More info... ...Obuvi77 http://lesko.com/q2a/index.php?qa=8310&qa_1=dimenhydrinate-safely-where-dramamine-prescription-required http://www.q-voice.tv/old/redirect/test/q...Aaroncew wh0cd56605 neurontin...Aaroncew wh0cd56605 purchase propecia...Vladimirfoomi 18 мая 2015 г. Как выбрать протеиновый коктейль для похудения ведущими производителями кормление грудью и препараты для похудения коктейлей являются u...Josephtiz Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always ...fedurf www.bigwnews.com...Aaroncew wh0cd56605 helpful hints...
Популярне