Київміськбуд перейшов на Smart Manager

«ХК «Київміськбуд» переходить на нову версію ERP-системи IT-Enterprise 2016, яка включає нову розробку – Smart Manager.

«Smart Manager являє собою персональний робочий стіл, де співробітник бачить всі поставлені перед ним робочі завдання, їх терміни виконання і ступінь важливості, і може відстежувати виконання бізнес-процесів, в які він залучений. Це може бути узгодження/затвердження документів, делегування доручень, узгодження оплати, аналіз заборгованості і т.ін.», – розповідає про нововведення заступник директора ІТ-Enterprise Антон Авринський.

Працюючи у Smart Manager, кожен співробітник має легкий доступ до всіх пов’язаних з завданням документам в корпоративній системі, що дозволяє йому оперативно спланувати поточну роботу.

Це вже не перший модуль IT-системи, який впроваджує «Київміськбуд». З листопада 2012 по квітень 2013 року в Холдинговій компанії з використанням системи IT-Enterprise були оптимізовані і введені в експлуатацію процеси з управління закупівлями та забезпечення об’єктів будівництва, управління фінансами та бюджетування, управління контрактно-договірною діяльністю, управління ресурсами, управління відносинами з підрядниками і постачальниками, управління персоналом і розрахунку заробітної плати, бухгалтерського та податкового обліку, управління електронним документообігом.

У серпні 2013 року розпочато впровадження наступного проекту IT-Enterprise – із реалізації нерухомості. В рамках цього проекту в «Київміськбуді» повністю реорганізували процеси продажів. Наприклад, договір на придбання нерухомості компанії тепер можна оформити протягом доби, раніше ця процедура могла займати до тижня. Система IT-Enterprise також дозволяє автоматично відстежувати отримання грошових коштів від інвесторів.

За словами директора Департаменту безпеки та інформаційних технологій ПАТ «ХК «Київміськбуд» Дениса Марка, результати спільних з IT-Enterprise проектів вплинули на роботу всього підприємства: «Ми отримали прискорення обробки документів більш ніж в 2 рази. На 30% скоротився цикл поставок матеріалів для будівництва. З іншого боку, ми спостерігаємо і вагомий економічний ефект – наприклад, витрати на забезпечення будівництва знизилися на 5-7%. Тому керівництвом холдингу було вирішено перейти на нову версію системи», – зазначає Денис Марк.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
маршрутки
Столична влада вдарить по маршрутках 17/02/2018 17:15
Фауст
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері 17/02/2018 12:18
метро святошин
Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту “Святошина” 16/02/2018 15:54
Південний міст
Уночі на вихідних буде обмежений рух по Південному мосту 16/02/2018 12:42
Батиєва гора
На схилі Батиєвої гори пройдуть протизсувні роботи 15/02/2018 23:33
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне