Київська вода непридатна для споживання

Читайте також

У Києві відбудеться Tech Ecosystem Summit 2024

3 травня в Києві відбудеться захід Tech Ecosystem Summit 2024. У його межах представники бізнесу та влади зберуться, щоб обговорити стан, перспективи та виклики розвитку ІТ-галузі. 

Кубло змій у центрі Києва

У Києві помітили кубло змій у центрі міста. Кияни бачать плазунів не лише у парках та зелених зонах, але й у щілинах між старими будинками та тротуарами.

Рівень Дніпра в Києві піднявся ще вище

Влада стверджує, що загрози Києву таке підвищення рівня води в Дніпрі поки що не несе. Рівень води в Дніпрі в межах Києва підвищився ще сильніше. За останню добу води в річці стало більше на +36 сантиметрів.

У Києві практично неможливо збільшити кількість укриттів

У Києві сьогодні нарощення укриттів фактично неможливе, адже кількість будівель є обмеженою. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв

Планується встановлення світового рекорду

Фестиваль української писанки, на якому будуть представлені традиції писанкарства з різних регіонів, майстер-класи, благодійний аукціон та спроба встановлення світового рекорду з масового розпису писанок, відбудеться 30 квітня в київському інноваційному парку UNIT.CITY.

Поділитися

Склад води, що забирається із Дніпра та Десни, містить майже всю таблицю Менделєєва, а вміст заліза, марганцю і міді перевищує норму у 18, 57 та 40 разів, відповідно. Вода в місті класифікується як забруднена й брудна і на 69% не відповідає встановленим санітарним нормам. Про це пише DT.UA.

На думку академіка Владислава Гончарука, водогінна вода в Києві взагалі не питна й характеризується дуже поганою якістю (IV і V клас). Фактично, це технічна вода, в якій можна тільки купатися.

Сьогодні споживання води у Києві складає 520 л води на добу на одну людину, тоді як у великих європейських містах витрачають 80- 200 л. І правильно роблять: вода у них смачна, добре очищена, навіть цілюща, а в нас із кранів часом тече отрута.

Це не фігура мови, не журналістське перебільшення, а холоднокровний висновок працівників Інституту колоїдної хімії та хімії води імені А. В. Думанського НАН України, котрі виявили у водогінній рідині токсичний діоксин і особливо шкідливі грибки мікроміцети (першоджерела цирозу печінки, запалення легенів, раку та ін.), яких не можна знищити навіть найсильнішими сучасними антибіотиками.

Доречно згадати, що, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 90% хвороб викликані споживанням неякісної води, від якої помирає людей більше, ніж від усіх форм насильства, включно з війною. Україна — не виняток (70% смертності).