Кінотеатр Ленінград

До 45-річчя з дня заснування кінотеатру “Ленінград”, мешканцям м.Києва, а особливо мешканцям Дніпровського району, де розташована будівля кінотеатру, з метою розширення можливостей культурного відпочинку для всіх вікових категорій було проведено ряд ремонтних робіт від заміни обладнання до створення комфортних умов для приємного відпочинку відвідувачів, завдяки яким 1-го грудня відкрито реконструйований кінотеатр “Ленінград”, що повністю відповідає європейським стандартам.

Для перегляду кінофільмів працює великий зал, який розраховано на 648 місць та обладнано новітнім великим панорамним екраном Perlux, та установленим устаткуванням 2д – 3д.
Відкрито також , Середня зала на 67 місць та мала зала на 23 місця.
Завдяки мяким, зручним кріслам та приємною атмосферою, забезпечено комфортні умови для кожного відвідувача. Прийти до кінотеатру можуть люди з різним достатком, ціна квитків від 25 до 55 грн., враховуючи те що у кінотеатрі діє день глядача кожну середу!
Інформацію про фільми Ви можете дізнатись за допомогою Автовідповідача 292-83-90
Сайту  www.kinokiev.com
Фейсбуку  www.facebook.com/cinemalen
У кінотеатрі до послуг відвідувачів працює ресторан „Еней”, спорт-бар “Пітер”, а також більярд. Завітати до кінотеатру можуть люди з різним достатком, оскільки ціна на квитки в кінотеатрі буде становити від 10 грн. до 30 грн. не рахуючи того, що існує „День Глядача” (кожної середи) коли вартість квитка не перевищує 16 грн. Для школярів, студентів та пенсіонерів розроблена пільгова цінова політика. Інформацію про фільми, що демонструються або будуть демонструватися, можна дізнатися з рекламно – поліграфічної продукції (афіші, стенди, буклети…), інформаційної служби за телефоном 230-14-20 (автоінформатор).

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Спеціально для відвідувачів буде встановлено розважально – ігрові автомати для дітей, та багато інших розваг, про які ми Вам розповімо пізніше.

Особисто ознайомитися з роботою директора кінотеатру „Ленінград” та його колективом може кожний бажаючий. Ласкаво просимо та приємного перегляду кінофільмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
світильники
На Набережному шосе міняють ртутні та натрієві світильники на світлодіодні 18/08/2018 17:04
потоп
Київ здійснить реконструкцію системи стокової каналізації – Кличко 18/08/2018 10:03
На День незалежності метро і наземний транспорт працюватимуть на 2 години довше 15/08/2018 10:29
LED
Цього року 12 тисяч світильників у місті замінять на LED 14/08/2018 12:22
ярмарка
Де відбудуться ярмарки цього тижня 14/08/2018 11:56
Нові об'єкти
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
Відгуки
ocujuinusaso http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eespomeqiji http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...oetbodu http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uzafojecfna http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...uukemoyawaec http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...urooqag http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eyonuduguje http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...azegujoxic http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...auwebol http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...eodimiopugeho http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor...
Популярне