Кінотеатр Одеса Кіно у ТРЦ Україна

пр-т Перемоги, 3
Опубліковано: 13/03/2016 15:46
Тел: (044) 496 15 11; 496 15 51
Найближче метро:
Район:
Сайт: http://www.kinoodessa.com/

22 січня 2004 року в Києві, в універмазі “Україна”, на четвертому поверсі, відкрився перший чотитизальний кінотеатр названий ОДЕСА-КІНО. У з’вязку з цим, виникає як мінімум два запитання, на які ми спішимо відповісти.

Перше: чому ОДЕСА-КІНО?

Тому, що новий кінотеатр ОДЕСА-КІНО представляє у столиці України успішну одеську мережу кінотеатрів, в яку входять “Батьківщина”, “Москва” і “Зоряний”. В Одесі ці кінотеатри задають тон в культурному житті міста. Вони підкорили одеситів сучасним дизайном інтер’єрів, професійністю співробітників, найсучаснішим обладнанням і, звичайно, тим, що в них демонструються найкращі та найновіші фільми.

Друге питання: чому чотиризальний?

Київ уже давно заслужив задоволення мати кінотеатр мультиплекс. Навіть із точки зору пафосу, місту з майже трьохмільйонним населенням не личить на початку XXI століття не мати багатозального кінотеатр. З точки зору глядача все набагато практичніше. Чотири зали в кінотеатрі – це кіноконвейєр, який не припиняється, що дозволяє скоротити паузи між сеансами, зводячи їх практично до мінімуму. В кінотеатрі ОДЕСА-КІНО глядач потрапить на сеанс не пізніше, ніж через півгодини, після того як купить білет. ОДЕСА-КІНО – це своєрідна карусель із найкращих кіноновинок.

Тепер про дизайн. До речі, загальна площа кінотеатру 1600 метрів і він займає весь четвертий поверх універмагу “Україна”. В інтер’єрі кінотеатру витримані два стилі – high-tech і мінімалізм. Яскраве оформлення гостьової зони фойє, бару, гардеробу (помаранчеві стіни, стеля і каси) контрастують з м’яким затишним оформленням невеличких залів. Ви входите до кінотеатру, обираєте фільм, залу, місце, сплачуєте вартість квитка, тобто виконуєте певну роботу. Активна фаза перебування в кінотеатрі проходить в активному фойє, а відпочинок – це перегляд фільму в затишному залі.

До речі про зали. Кінотеатр ОДЕСА-КІНО вирізняється невеликими залами, в кожному 127 глядацьких крісел. Тому, що ми вважаємо, що набагато приємніше дивитися кіно у відносно невеликій компанії, ніж на критому стадіоні. 4 зали в ОДЕСА-КІНО відрізняються один від одного за кольоровим рішенням. Зручні крісла, з великими підставками для кока-коли і поп – корну. М’яка оббивка стін і стелі створює невимушену, комфортну атмосферу. В такій атмосфері легко можна висидіти навіть три з половиною години. Оптимальний мікроклімат у залі підтримують спеціальні установки.

І, нарешті, те, заради чого ми приходимо в кінотеатр. Екран, звук, якість копій. Всі зали в кінотеатрі ОДЕСА-КІНОоснащенінайсучаснішим німецьким проекційним обладнанням німецької фірми Kinoton з екранами 10Х4 метри. Немалозначуща деталь. Екрани розташовані досить близько до глядачів. Ми хочемо зламати стереотип, про те, що кіно на великому екрані краще дивитися здалеку. Чим ближче ви до екрану, тим ближчі вам перипетії сюжету. Ще глибше зануритись у фільм допомагає американська звукова система Dolby Digital EX американської фірми Elektrovoice. Можливості цієї системи перетворять у звукового гурмана будь-кого. Точно такий же звук ви можете почути в найкращих кінотеатрах світу. І, безумовно, найвища якість зображення на екрані. Його гарантує наше прагнення використовувати тільки найкращі копії фільмів.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне