Кінотеатр Одеса Кіно у ТРЦ Україна

22 січня 2004 року в Києві, в універмазі “Україна”, на четвертому поверсі, відкрився перший чотитизальний кінотеатр названий ОДЕСА-КІНО. У з’вязку з цим, виникає як мінімум два запитання, на які ми спішимо відповісти.

Перше: чому ОДЕСА-КІНО?

Тому, що новий кінотеатр ОДЕСА-КІНО представляє у столиці України успішну одеську мережу кінотеатрів, в яку входять “Батьківщина”, “Москва” і “Зоряний”. В Одесі ці кінотеатри задають тон в культурному житті міста. Вони підкорили одеситів сучасним дизайном інтер’єрів, професійністю співробітників, найсучаснішим обладнанням і, звичайно, тим, що в них демонструються найкращі та найновіші фільми.

Друге питання: чому чотиризальний?

Київ уже давно заслужив задоволення мати кінотеатр мультиплекс. Навіть із точки зору пафосу, місту з майже трьохмільйонним населенням не личить на початку XXI століття не мати багатозального кінотеатр. З точки зору глядача все набагато практичніше. Чотири зали в кінотеатрі – це кіноконвейєр, який не припиняється, що дозволяє скоротити паузи між сеансами, зводячи їх практично до мінімуму. В кінотеатрі ОДЕСА-КІНО глядач потрапить на сеанс не пізніше, ніж через півгодини, після того як купить білет. ОДЕСА-КІНО – це своєрідна карусель із найкращих кіноновинок.

Тепер про дизайн. До речі, загальна площа кінотеатру 1600 метрів і він займає весь четвертий поверх універмагу “Україна”. В інтер’єрі кінотеатру витримані два стилі – high-tech і мінімалізм. Яскраве оформлення гостьової зони фойє, бару, гардеробу (помаранчеві стіни, стеля і каси) контрастують з м’яким затишним оформленням невеличких залів. Ви входите до кінотеатру, обираєте фільм, залу, місце, сплачуєте вартість квитка, тобто виконуєте певну роботу. Активна фаза перебування в кінотеатрі проходить в активному фойє, а відпочинок – це перегляд фільму в затишному залі.

До речі про зали. Кінотеатр ОДЕСА-КІНО вирізняється невеликими залами, в кожному 127 глядацьких крісел. Тому, що ми вважаємо, що набагато приємніше дивитися кіно у відносно невеликій компанії, ніж на критому стадіоні. 4 зали в ОДЕСА-КІНО відрізняються один від одного за кольоровим рішенням. Зручні крісла, з великими підставками для кока-коли і поп – корну. М’яка оббивка стін і стелі створює невимушену, комфортну атмосферу. В такій атмосфері легко можна висидіти навіть три з половиною години. Оптимальний мікроклімат у залі підтримують спеціальні установки.

І, нарешті, те, заради чого ми приходимо в кінотеатр. Екран, звук, якість копій. Всі зали в кінотеатрі ОДЕСА-КІНОоснащенінайсучаснішим німецьким проекційним обладнанням німецької фірми Kinoton з екранами 10Х4 метри. Немалозначуща деталь. Екрани розташовані досить близько до глядачів. Ми хочемо зламати стереотип, про те, що кіно на великому екрані краще дивитися здалеку. Чим ближче ви до екрану, тим ближчі вам перипетії сюжету. Ще глибше зануритись у фільм допомагає американська звукова система Dolby Digital EX американської фірми Elektrovoice. Можливості цієї системи перетворять у звукового гурмана будь-кого. Точно такий же звук ви можете почути в найкращих кінотеатрах світу. І, безумовно, найвища якість зображення на екрані. Його гарантує наше прагнення використовувати тільки найкращі копії фільмів.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне