Кінотеатр Зоряний

Кіноцентр “Зоряний” знаходиться в найрестижнішому районі міста – Печерському, недалеко від ст. метро “Арсенальна” на розі вулиць Московської і Суворова. Будівля кіноцентру, відбудована 20 років тому, в 2004 році була капітально відремонтована і тепер за своїм зовнішнім виглядом, інтер’єром і технічною оснащеністю без перебільшення може вважатися одним із найкращих у Києві.

До послуг глядачів кінозала на 563 місця, оснащена новітньою кінопроекційною і звуковідтворюючою апаратурою; зала для прес-конференцій на 116 місць, оснащена плазмовими екранами і сучасною аудіоапаратурою, в т.ч. апаратурою для синхронного перекладу. Також у приміщенні кіноцентру на 1 поверсі знаходиться ресторан на 60 місць, з можливістю проведення банкетів на 90 персон і фуршетів на 150 чоловік. На другому поверсі знаходиться бар для глядачів. Все приміщення “Зоряного”, включаючи холли, туалети, гардероб знаходяться в ідеальному стані, а персонал, що працює тут, порадує глядачів своєю доброзичливістю.

“Зоряний” позиціонує себе на ринку, як кінотеатр інтелектуального кіно. Нашою цільовою аудиторією є люди різного віку і соціальних верств, об’єднані інтересом і любов’ю до мистецтва кіно. Ми чекаємо глядачів, котрі шукають в кіно не тільки розвагу, а людей, які прагнуть зрозуміти навколишній світ у всьому його розмаїтті і через цей світ самих себе. Наш глядач – це інтелігентна людина, що має певну підготовку для сприйняття серйозного кіно, що цікавиться кінематографом, слідкує за новинами кіно, якій буде приємно опинитися в затишній обстановці нашого кінотеатру.

В нашому кінотеатрі демонструються фільми – преможці престижних кінофестивалів, твори режисерів зі світовими іменами, а також работи молодих кінематографістів, що вже встигли заявити про себе. Ми обираєм фільми не за критеріями касовості, а за тими ідеями, котрі вони несуть, за рівнем художньої виразності, за глибиною змісту і за якістю режисерської та акторської роботи. Не женучись за отриманням надприбутків, ми хочемо приблизити людей до хорошого кіно, розвинути у них естетичний смак. Тому в нашому репертуарі багато фільмів європейського виробництва, ми вважаємо, що нашим глядачам, жителям столиці європейської держави, такі фільми будуть ближчі, зрозуміліші та цікавіші.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
ціни на ярмарку
На цьому тижні проходять ярмарки у всіх районах міста 18/04/2018 11:28
обмежений рух
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику 18/04/2018 11:22
Кубок чемпіонів
21 квітня Київ отримає кубки Ліги Чемпіонів 18/04/2018 10:08
Поділ
На Подолі удосконалять рух та встановлять нові світлофори 16/04/2018 20:40
хліб
Дешевий хліб буде й надалі продаватися у Києві 16/04/2018 18:20
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику | Київ1 - сітігайд #1 […] У цей день відбудеться святкова хода з передачею Кубків Ліги Чемпіонів та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жін…. […]...У КМДА повідомили, чи будуть у Києві продавати дешевий хліб – Край […] Про це під час інспекції одного з таких кіосків повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, – повідомляє Київ1. […]...Кэт Кэт Остановят, когда будет построено?...Кэт Кэт Брехня, на Троещине в киосках хлеба через 10 минут после отъезда машины уже нет и картка киянина там никого не волнует....На "Київську пектораль" претендують 22 спектаклі та 18 акторів | Pektoral award […] Посилання на сайт […]...Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...
Популярне