Кличка просять захистити бізнес від свободівця Кутняка

Опубліковано: 18/07/2017 19:01

Депутат Київради від партії “Свобода” Святослав Кутняк блокує роботу бізнесу, вводячи в оману комісії Київради і департаменти Київської міської державної адміністрації.

Про це сказано у відкритому листі голови ОК ЖБК “Половецький”, партнера групи компаній “RAD. Rise And Development” Олександра Курдюкова на ім’я мера Києва Віталія Кличка та депутатів.

У листі Курдюков зазначає, що Кутняк своїми заявами і діями блокує законне будівництво житлового будинку за адресою Татарський провулок, 2.

За словами автора листа, відповідно до Генерального плану Києва до 2020 року, дві ділянки за цією адресою відносяться до території житлової багатоповерхової забудови. Один з ділянок площею 0,10 га належить на праві приватної власності ТОВ “АРКО КАПІТАЛ” і передана за договором суперфіцію в користування ОК “ЖБК” Половецький “(є партнером групи компаній “RAD. Rise And Development”). На цій ділянці планується зведення 9-поверхового житлового будинку. Ще одну ділянку площею 0,1017 га знаходиться в комунальній власності. ОК “ЖБК” Половецький “має пріоритетне право на експлуатацію даної ділянки (потрібно для створення інфраструктури та під’їздів до житлового будинку), про що отримані відповідні документи.

При цьому, за словами Курдюкова, депутат Київради Святослав Кутняк “поширює недостовірну інформацію про даний об’єкт, зокрема, що на цьому місці буде побудована “висотка”, що забудовник не має ніяких документів, земля “самозахвачена” та інші”.

“За інформацією зі ЗМІ, депутат Кутняк організував збір підписів жителів одного з сусідніх будинків за заборону будівництва і надання ділянці статусу скверу. Крім того, напередодні депутат разом з невідомими особами організував руйнування паркану навколо ділянки, про що складено відповідний протокол представниками поліції”, – написав глава ОК ЖБК “Половецький”.

“Ми вважаємо, що такими діями депутат вводить в оману і місцевих жителів, і профільні комісії Київради, на розгляд яких виносилося або буде виноситися розгляд питання подальшої долі цих ділянок. … компанія знаходиться в процесі узгодження документів на будівництво, а тому ще не починала ніяких будівельних робіт. Ділянка обнесена парканом виключно через його захаращеності колишніми власниками “, – підкреслюється в листі.

“Тому дії по знесенню забору – це вандалізм, який шкодить насамперед жителям прилеглих будинків. А заяви про незаконність будівництва – безпідставні, адже будівництво ще не починалося”, – вважає автор документа.

“Ми маємо всі необхідні документи про права власності та прав на користування земельними ділянками, тому заяви про відсутність документів теж вважаємо необґрунтованими”, – додає Курдюков.

За його словами, йдучи назустріч потребам жителів масиву в зелених рекреаційних зонах, компанія готова профінансувати складання і проведення благоустрою скверу по вул. Половецькій, розташованого в 130 метрах від території цих районів, ділянка якого значно більше і за місцем розташування більш прийнятна для створення скверу.

“Захистивши сьогодні чесний і сумлінний бізнес, ви продемонструєте реальні європейські устремління столичної влади, а також прагнення до подальшого поліпшення інвестиційного клімату та розвитку Києва”, – резюмується в листі.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне