Кличка просять захистити бізнес від свободівця Кутняка

Депутат Київради від партії “Свобода” Святослав Кутняк блокує роботу бізнесу, вводячи в оману комісії Київради і департаменти Київської міської державної адміністрації.

Про це сказано у відкритому листі голови ОК ЖБК “Половецький”, партнера групи компаній “RAD. Rise And Development” Олександра Курдюкова на ім’я мера Києва Віталія Кличка та депутатів.

У листі Курдюков зазначає, що Кутняк своїми заявами і діями блокує законне будівництво житлового будинку за адресою Татарський провулок, 2.

За словами автора листа, відповідно до Генерального плану Києва до 2020 року, дві ділянки за цією адресою відносяться до території житлової багатоповерхової забудови. Один з ділянок площею 0,10 га належить на праві приватної власності ТОВ “АРКО КАПІТАЛ” і передана за договором суперфіцію в користування ОК “ЖБК” Половецький “(є партнером групи компаній “RAD. Rise And Development”). На цій ділянці планується зведення 9-поверхового житлового будинку. Ще одну ділянку площею 0,1017 га знаходиться в комунальній власності. ОК “ЖБК” Половецький “має пріоритетне право на експлуатацію даної ділянки (потрібно для створення інфраструктури та під’їздів до житлового будинку), про що отримані відповідні документи.

При цьому, за словами Курдюкова, депутат Київради Святослав Кутняк “поширює недостовірну інформацію про даний об’єкт, зокрема, що на цьому місці буде побудована “висотка”, що забудовник не має ніяких документів, земля “самозахвачена” та інші”.

“За інформацією зі ЗМІ, депутат Кутняк організував збір підписів жителів одного з сусідніх будинків за заборону будівництва і надання ділянці статусу скверу. Крім того, напередодні депутат разом з невідомими особами організував руйнування паркану навколо ділянки, про що складено відповідний протокол представниками поліції”, – написав глава ОК ЖБК “Половецький”.

“Ми вважаємо, що такими діями депутат вводить в оману і місцевих жителів, і профільні комісії Київради, на розгляд яких виносилося або буде виноситися розгляд питання подальшої долі цих ділянок. … компанія знаходиться в процесі узгодження документів на будівництво, а тому ще не починала ніяких будівельних робіт. Ділянка обнесена парканом виключно через його захаращеності колишніми власниками “, – підкреслюється в листі.

“Тому дії по знесенню забору – це вандалізм, який шкодить насамперед жителям прилеглих будинків. А заяви про незаконність будівництва – безпідставні, адже будівництво ще не починалося”, – вважає автор документа.

“Ми маємо всі необхідні документи про права власності та прав на користування земельними ділянками, тому заяви про відсутність документів теж вважаємо необґрунтованими”, – додає Курдюков.

За його словами, йдучи назустріч потребам жителів масиву в зелених рекреаційних зонах, компанія готова профінансувати складання і проведення благоустрою скверу по вул. Половецькій, розташованого в 130 метрах від території цих районів, ділянка якого значно більше і за місцем розташування більш прийнятна для створення скверу.

“Захистивши сьогодні чесний і сумлінний бізнес, ви продемонструєте реальні європейські устремління столичної влади, а також прагнення до подальшого поліпшення інвестиційного клімату та розвитку Києва”, – резюмується в листі.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне