Кличко оглянув виставку тюльпанів на Співочому полі

Київський міський голова Віталій Кличко відвідав відкриття виставки тюльпанів «Квітучі ріки» на Співочому полі, яка триватиме з 20 квітня до 29 травня.

Мер оглянув експозицію, яку підготували УЗН столичних районів. За словами голови КО «Київзеленбуд» Сергія Симонова, для створення 10 композицій використали більше 250 тисяч квітів. При цьому композиції будуть з часом змінюватися – одні тюльпани відцвітатимуть, а інші – розпускатимуться.

Віталій Кличко зазначив, що столична влада робить усе можливе, щоб Київ був зеленим і квітучим містом. «У минулому році ми відкрили 57 скверів і парків в столиці, з них 22 – нових. Цього року до Дня Києва плануємо презентувати ще 15 скверів», – зазначив міський голова.

Віталій Кличко також доручив керівнику «Київзеленбуду» розробити графік заходів на Співочому полі та залучити до виступів молодіжні гурти. «Я дав завдання  «Київзеленбуду» та департаменту культури, щоб до виступів на Співочому полі залучали побільше дитячих колективів та молодіжних гуртів. Це гарний майданчик не тільки для того, щоб насолодитися гарним видом і природою, а й прийти з родиною та друзями, відпочити і послухати музику», – зазначив Віталій Кличко у коментарі журналістам.

Цього року на Співочому полі під час виставок буде організоване творче зонування: дитяча зона, кіно-простір тощо. Також, під час виставки заплановані цікаві фестивалі та концерти, розважальні програми для дорослих та дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне